Zasady anulowania

Nasza polityka anulowania została zaprojektowana w naszym portalu, aby pomóc klientowi w anulowaniu ich produktu, które są określone w celu znalezienia kilku warunków. Zawsze motywujemy naszego klienta do przejścia przez nasze zasady anulowania, które pomagają im zrozumieć politykę anulowania.

Nie prosimy jednak o anulowanie pakietów z naszego celu, ponieważ mamy lepszą reputację i status naszej organizacji w zapewnieniu zadowolenia klientów.

Często mogą istnieć pewne problemy zewnętrzne, które muszą anulować pakiet przez klientów.

Jak anulować zamówienia na naszej stronie?

Nasza polityka anulowania na naszej stronie jest bardzo łatwa, prosta i łatwa, a także możesz po prostu anulować swój produkt online. Jeśli nie możesz zadzwonić do naszego dyrektora ds. Opieki klienta i anuluj pakiet. Pamiętać; Musisz wspomnieć o powodzie anulowania pakietu.

Po anulowaniu pakietu lub produktu i podajesz z głównymi warunkami i zasadami naszego procesu anulowania, który możesz uzyskać z naszej strony rachunek za anulowanie.

Jak zwrócimy nasze zamówienia i prośby o anulowanie?

Przede wszystkim, po uzyskaniu kolejności anulowania Twojego produktu, śledzimy, aby spełnić nasze warunki polityki anulowania. Następnie sprawdzamy ilość zamówienia, a następnie połączymy naszych ekspertów ds. Dostaw i logistyki, aby iść naprzód wraz z przesyłką.

W naszym procesie zwrotu nie zwracamy pieniędzy w gotówce ani projektach. Zwracamy twoje kwoty bezpośrednio na Twoje konto. Dlatego klienci muszą podać własne działające numery kont bankowych i powiązane z innymi szczegółami zwrotu.

Nie ponosimy nawet odpowiedzialności za jakiekolwiek okoliczności, jeśli szczegóły konta bankowego są nieprawidłowe lub zerowe.

Ponadto powinieneś poczekać co najmniej 7 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie na anulowanie na naszej stronie.

Ponadto nie ponosimy nawet odpowiedzialności, jeśli nie otrzymałeś pieniędzy na swoje konto w 7 dni roboczych. Lepiej jest odwiedzić swoją pobliski oddział w celu uzyskania tych informacji.

Co nie jest zwrócone?

W każdej sytuacji nie zwracamy nawet niestandardowych podatków i podatków ani nawet innych opłat, które są nałożone przez rząd zgodnie z zasadami podatkowymi w twoim miejscu lub regionie. Nie odpowiadamy na to.

W jakich przypadkach działa polityka anulowania?

Tak więc, gdy uzyskasz dostęp do informacji, które są niezbędne na okoliczności lub okoliczności, możesz anulować pakiet i jakie są okoliczności prawidłowego spełnienia naszych zasad.

Anulowanie z powodu niedostępnego produktu

W ten sposób, gdy twoje zamówienia zostaną anulowane z naszych stron. Są to niektóre przypadki, w których zakończymy Twoje zamówienie, jeśli zamówione leki nie znajdują się w naszym istniejącym zapasie.

Na naszej istniejącej witrynie staramy się jak najlepiej z szacunkiem, udzielając wszelkich ograniczonych zamówień, jeśli dotyczy ona naszych potencjałów i umiejętności, tak jakby leki były częściowo dostępne w naszej dostawie.

Anulowanie zamówienia z powodu braku płatności

Czasami istniejemy, gdy możemy anulować pakiet, jeśli nie dokonasz zapłaty naszego produktu. Z drugiej strony możesz uzyskać chwilową pocztę, gdy tylko potwierdzasz swój produkt. Po tym procesie wyślemy Ci wiadomość e -mail z ogólną fakturą lub instrukcją, która czyni ostatnią fakturę weryfikacji po zezwoleniu na wszystkie zamówienia.

Prawdopodobnie klienta przejdzie do naszego portalu online, a następnie dokona płatności za pomocą ponownych pieniędzy za pomocą kilku trybów online.

Chociaż jeśli proces jest niedostępny, więc zamówienie zostanie anulowane automatycznie po 24 godzinach.

Anulowanie z powodu opóźnienia w dostawie zamówienia

Od czasu do czasu klient może myśleć, że konsumpcja czasu na dostawę jest bardzo długa, a jeśli jesteś niezadowolony z naszego nadzoru czasu ds. Dostarki.

Pamiętaj, że możesz anulować zamówienie u nas w dowolnym momencie przez cały czas transportu. Ale są chwile, w których nie możemy cię w całości spłacić i ponieść wszelkie opłaty, takie jak cła celne, jeśli Twój produkt już uzyskał dostęp do centrum celnego w twoim stanie.

Anulowanie z powodu niewłaściwej dostawy produktu

Jesteśmy jednak odpowiedzialni, jeśli uzyskasz nieprawidłową markę lub niewłaściwą dawkę narkotyków oprócz sposobu złożenia zamówienia.

Pamiętaj, że zaraz po uzyskaniu wysyłki produktu i spotkanie się z tym, że zamówiono niewłaściwy produkt lub dawkę, masz wystarczająco dużo czasu na 7 dni, gdzie do nas skontaktować, anulować i zwrócić wniosek. Po otrzymaniu prośby po 7 dniach nie będzie się bawić.

Anulowanie z powodu manipulowanego produktu

Jeśli pieczęć produktu zostanie zerwana w jakikolwiek sposób, możesz zadzwonić i umieścić prośbę o anulowanie i zwrot pieniędzy, podaj to samo, które należy zapłacić w ciągu 7 dni.

Shopping Cart