Polityka zwrotów i refundacji

Wszyscy nasi nowi lub potencjalni klienci, którzy zamierzają kupować leki z naszego portalu, są zawsze zachęcani do przejścia przez właściwe refundacja i polityka zwrotów, aby uzyskają ogólny pomysł na temat naszej zasady zwrotu produktów, które ustaliliśmy na naszej stronie.

Może to pomóc kupującym pozbyć się zamieszania, wątpliwości i irytacji zarówno dla klienta, jak i dealerów w przyszłości.

Potwierdzenie zamówienia

Po potwierdzeniu zamówienia zakupu przed dokonaniem płatności przekazamy wiadomość za pośrednictwem wiadomości e-mail, która zapewnia szczegóły zamówienia, które obejmują całe funkcje i warunki naszych leków, a także ich koszty.

Ale po tym procesie zaczniesz przetwarzać zamówienie i płacić za pośrednictwem online. Po złożeniu zamówienia otrzymasz powiadomienie o ostatecznym potwierdzeniu akceptacji z naszej strony, a także ostatecznej ceny zamówienia i dokładnego czasu dostawy.

W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie potwierdzić Twojego zamówienia z powodzeniem w żadnej sytuacji awaryjnej tylko z powodu zapasów zapasów, wówczas w końcowej fakturze akceptacyjnej zostanie dostarczona w ostatecznej fakturze akceptacyjnej.

Potwierdzenie wysyłki wysyłki

Po złożeniu zamówienia tuż po wykonaniu procedury płatności zostanie całkowicie i pomyślnie, aby łatwo śledzić zamówienie na naszej stronie. Następnie ponownie wyślemy Ci potwierdzenie e -maila, gdy zaczniemy dostarczać Twój przedmiot.

Proces ten może potrwać około 2 dni lub 48 godzin po ostatecznym zamówieniu z naszej witryny i po pomyślnym złożeniu płatności.

Przekażemy Ci również pełną fakturę lub rachunek za wysyłkę z odpowiednimi szczegółami, takimi jak informacje o wysyłce, numer faktury i identyfikator śledzenia, aby wiedzieć, w jaki sposób możesz śledzić przesyłkę podczas transportu. Wszystkie te procesy są podane krok po kroku.

W przypadku wszelkich trudności w zrozumieniu naszych produktów lub czegokolwiek związanego z naszymi produktami możesz zadzwonić do naszego numeru pomocy, aby nas poinformować.

Dostarczamy Twój produkt pod adresem domu i adresy biurowe, o czym wspomniałeś. W międzyczasie po potwierdzeniu Twojego produktu jest prośba o zmianę adresu, który może stawić czoła problemom podczas wysyłki lub pakietu.

Zrozumienie naszych zwyczajów

Kamagralek.com oferuje szeroką gamę produktów w obrębie granicy ochronnej w India, a także dostarcza produkty poza krajem. Dlatego jeśli zamów produkt jako zagraniczny mieszkaniec, musisz poczekać na czas. Ponieważ Twój produkt dotrze na lotnisko, a stamtąd zostanie przyjmowany do kontroli celnej, ponieważ może to wynikać z dalszych opóźnień.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie, które może mieć wpływ na jednostkę celną, jak opóźnienia nie ma w naszych rękach. Zasadniczo, po zakończeniu sprawdzania celnych, więc Twój produkt zostanie dostarczony do pobliskiej agencji kurierskiej z tego miejsca, w którym rozpocznie się lokalny proces transmisji.

Pamiętaj, że kontrola celna może poruszać się w dowolnym miejscu, tak jak w końcu może to potrwać kilka dni lub tygodni, więc powinieneś również współpracować z nami.

Czas, abyś otrzymał produkt

Zwykle na obszarach ochronnych, ponieważ wszystkie nasze produkty będą wysyłane za kilka dni. Ale napotykasz opóźnienia z powodu nieoczekiwanych sytuacji, takich jak opóźnienia w zwyczajach, naturalne nieszczęścia lub zakłócenia polityczne i zablokowanie w regionie.

Wysyłanie przypisania ostatecznego zamówienia na naszej stronie zajmuje maksymalnie 15 do 20 dni roboczych. Pamiętaj, że odbędzie się również kontrola celna, która może powodować przeszkodę.

Kupującym obowiązkiem jest śledzenie wysyłki produktów od czasu do czasu i mogą oni zadzwonić w dowolnym momencie w celu uzyskania dalszego odniesienia, jeśli ich produkt nie zostanie dostarczany na czas, nawet po 15 do 20 dniach.

Odwrócenie brakujących zamówień

Nie doświadczamy żadnych takich sytuacji, ale nawet nie jesteśmy w stanie odgadnąć, co może się wydarzyć jutro. Zazwyczaj dostarczamy całe Twoje zamówienia lub spłacamy naszych klientów, jeśli produkt brakuje z naszej strony przez cały czas wysyłki.

Tolerujemy całkowitą awarię klienta z wyłączeniem niestandardowych obowiązków i podatków. Ale w takiej sytuacji, w której kupujący nie są w stanie zdobyć produktu po 21 dniach od naszych lokalnych i międzynarodowych jednostek, klient powinien się skontaktować pod naszym numerem obsługi klienta.

Ogólnie rzecz biorąc, ponownie wysyłamy produkt do kupującego lub jeszcze raz dostarczymy za darmo w tym okresie. Klienci muszą nas poinformować za pośrednictwem naszej infolinii w ciągu 8 tygodni po ostatecznym zamówieniu.

My, firma, nie zwrócimy ani nie rechowimy Twojego produktu po 8 tygodniach.

Zasady zwrotu i zwrotu

W przypadku, gdy klient otrzyma dostarczony produkt, który wychodzi uszkodzony lub zepsuty pieczęć, powinieneś zgłosić nas przez klienta zaledwie 7 dni od dostarczenia.

Jeśli poprosisz o zamówienie zwrotu lub zamówienie zwrotne tylko w ciągu 7 dni, Kamagralek.com umieści na ponowne obserwację i podniosą produkt manipulowany po potwierdzeniu całej sprawy.

Nie zwracamy i zwracamy zamówienia po 7 dniach uzyskania produktu.