choroba peyroniego

choroba peyroniego

choroba peyroniego jest stanem, w którym tkanki blizny powodują, że penis tracą obwód/długość lub powoduje, że jest krzywa. W niektórych przypadkach stan jest bolesny i bardzo utrudnia seks. Mogą istnieć różne przyczyny lub przyczyny choroba peyroniego, takie jak zaburzenie tkanki łącznej lub uraz penisa, ale dziś dostępne są również leczenie. Pracownik służby zdrowia może łatwo zdiagnozować stan i pomóc w leczeniu choroba peyroniego. Wszystko, co musisz zrobić, to podejdź do nich we właściwym czasie.

choroba peyroniego, to choroba nienowotworowa jest wynikiem rozwiniętych włóknistych tkanek blizny na penisie, co powoduje bolesne i zakrzywione erekcje. Penis może różnić się rozmiarem i kształtem. Aby mieć zakrzywioną erekcję, niekoniecznie byłoby niepokojące, ale jeśli choroba powoduje znaczne zginanie penisa lub penisa, zdecydowanie jest to znak bezzwłocznie konsultacji z lekarzem.

Wiedz, że jeśli nie jest leczona, choroba peyroniego może powodować wiele problemów, jak niemożność uprawiania seksu lub problemów z utrzymaniem i uzyskiwaniem erekcji. Stan może nawet powodować niepokój i duży stres. Ponadto, skracanie penisa, byłby to kolejny problem.

Rzadko choroba peyroniego znika bez lekarstwa. U wielu mężczyzn stan ten nawet się pogarsza i dlatego ważne jest, aby rozpocząć wczesne leczenie, jeśli którykolwiek z objawów zacznie się rozwijać i powodować problemy. Nawet jeśli stan ten nie był niezauważony, gdy się o tym dowiesz, lecz go, aby poprawić objawy, takie jak krzywizna, ból lub skrócenie prącia.

choroba peyroniego- co to jest?

choroba peyroniego jest stanem, w którym tkanka o nazwie nazywana rozwija się pod skórą penisa. Buduje się jak membrana elastyczna, która jest gruba i nazywa się Tunica albuginea. To właśnie ten warunek powstrzymuje penisa przed sztywnością, gdy jest to wyniesione. Należy zauważyć, że tablica może łatwo rozwijać się w dowolnym miejscu w pobliżu penisa lub wzdłuż niego. Dzięki temu płytka zaczęłaby ciągnąć otaczające tkanki, a to spowoduje, że penis zginnie lub krzywa, szczególnie podczas erekcji.

Krzywe penisa sprawiają, że erekcja jest zbyt bolesna i sprawiają, że stosunek jest dość bolesny lub niemożliwy. Ta płytka rozwija się, jest spowodowana uszkodzeniem penisa lub z powodu chorób autoimmunologicznych lub problemów genetycznych. To nie to samo, co tablica, która rozwija się w tętnicach osoby. Jest łagodny i nie jest guzem.

Warunek występuje w 2 fazach.

 • Ostra płytka: fazowa i trwa do 18 miesięcy. W tej twarzy pojawia się zapalenie, a płytka nazębna w penisie. Wraz z nim penis zaczyna się zakrzywiać i wkrótce zaczyna boleć; Bez erekcji i erekcji staną się bardzo bolesne.
 • Przewlekła faza – faza występuje po utworzeniu płytki nazębnej. Ogólnie rzecz biorąc, faza przewlekła zaczyna się od 12 do 18 miesięcy po pierwszym pojawieniu się objawów. W tej fazie, płytce platformy i krzywizny prącia, stabilizuje się i nie pogarsza. Ból penisa zmniejsza się i zaburzenia erekcji, albo rozwija się, albo zaczyna stać się zbyt gorszy.

Oznaki choroba peyroniego

 • Twarde grudki po jednej lub większej liczbie stron penisa.
 • Bolesny stosunek lub erekcja.
 • Zaburzenia erekcji
 • Krzywa penisa bez lub z erekcją.
 • Zmiana w rozmiarze penisa, takie jak skrócenie lub zawężenie.

choroba peyroniego- jak bardzo prawdopodobne jest, że ją zdobędzie?

Można być bardziej narażonym na choroba peyroniego, jeśli,

 • Angażują się w energiczne działania seksualne lub nie-płciowe, co może powodować wiele mikro-uszkodzeń w penisie.
 • Mieć trochę tkanki łącznej lub dowolnego rodzaju zaburzenia autoimmunologicznego.
 • Mieć historię choroba peyroniego.
 • Mieć i są cukrzycami.
 • Miej historię raka prostaty, dla której leczyli się podczas operacji.
 • Są starsze w wieku.

Powikłania choroba peyroniego

Istnieją pewne komplikacje związane z choroba peyroniego. Oni są,

 • Stres w związku.
 • Nie można sobie wyobrazić, że stosunek staje się trudny.
 • Zaburzenie erekcji.
 • Nie można uprawiać seksu z powodu krzywej penisa.
 • Depresja, stres emocjonalny lub lęk związane ze zdolnością seksualną penisa lub jego wyglądem.
 • Zmniejszenie długości penisa.
 • Ból w penisie.

Leczenie dostępne dla choroba peyroniego

choroba peyroniego jest bardzo powszechna u mężczyzn w wieku od 40 do 60 lat. Szacuje się, że około 3% mężczyzn rozwinie tę chorobę w swoim życiu w pewnym lub drugim punkcie. Jego objawy mogą się różnić w zależności od osoby. Niektórzy mogą nawet nie doświadczać objawów, ale inne mogą mieć ból, zakrzywiony penis lub zmniejszoną długość penisa.

Lekarz dokonuje diagnozy choroby, gdy przeprowadza badanie fizykalne stanu. Mogą poprosić cię o przeprowadzenie testów, takich jak MRI lub ultradźwięki, w celu potwierdzenia ich diagnozy. Teraz nie ma odpowiedniego lekarstwa na choroba peyroniego, ale istnieje leczenie, które mogą pomóc w tym stanie. Niektóre z takich zabiegów są,

 • Injection- Injection leków, takie jak interferon lub werapamil. Te zastrzyki mogą pomóc w rozbiciu blizny i poprawikrzywej penisa.
 • Leki- Różnorodne leki mogą pomóc zmniejszyć pomoc bólu z ED lub zapalenie spowodowane choroba peyroniego. Po prostu skonsultuj się z lekarzem, a następnie kup dawkę za pośrednictwem Kamagralek. Dostaniesz tutaj przystępne ceny i wysokiej jakości leki.
 • Operacja- jest to zalecane dla mężczyzn, którzy stoją w obliczu ciężkiej krzywizny penisa. Utrudnia seks, dlatego wymagana jest operacja.
 • Wsparcie psychologiczne- radzenie sobie z tym stanem przynosi wiele stresu emocjonalnego, problemów związanych z relacjami i niepokojem. Dzięki odpowiedniemu wsparciu psychologicznemu doradcy lub terapeuty specjalizującego się w zdrowiu seksualnym, można otrzymać potrzebną pomoc nie tylko dla siebie, ale także partnera.
 • Inne- dostępne są również niektóre niechirurgiczne zabiegi. Są to urządzenia trakcyjne prącia lub terapia fali uderzeniowej. Jednak skuteczność terapii jest badana i może się różnić.

Perspektywy na chorobę są różne. W niektórych przypadkach sama się poprawia, ale w innym czasie pogarsza się lub utrzymuje. Jeśli jesteś bardzo zaniepokojony choroba peyroniego, bardzo ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem w celu rozpoznania sytuacji i rozpoczęcie leczenia. Za pomocą takich zabiegów nastąpi poprawa jakości życia i objawów stanu.

Ostateczne słowa

Niezależnie od tego, jak poważny jest stan, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, takim jak specjaliści w dziedzinie leków seksualnych lub urologa. Będą w stanie zapewnić kompleksową ocenę. Omówią również odpowiednie leczenie opcji danej sytuacji i, w razie potrzeby, zapewnią wskazówki na podstawie objawów, wymagań i objawów. Tak czy inaczej, upewnij się, że śledzisz to wszystko, a jeśli jakikolwiek test zostanie przepisany, weź go, ponieważ bardzo pomoże otrzymywać właściwą formę pomocy i poprawi twoje życie seksualne. Nie opóźniaj leczenia ani nawet skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia