brak czucia w penisie

brak czucia w penisie

Odrętwienie penisa lub brak uczucia w penisie występuje, gdy jednostki przestają odczuwać odczucia, które muszą, w tym poczucie stymulacji lub dotyk. Może to być spowodowane zbyt długo siedzącym, obrażeń, jazdy na rowerze itp., A objawy ogólnie różnią się między jednostkami. Można to zadbać o własną rękę, ale jeśli to samo zacznie się tym przejmować, nadszedł czas, aby szukać potrzebnej pomocy na czas zamiast czekać na uszkodzenie penisa.

Każdy, kto doświadczył wrażliwości w pierwszej ręce penisa, zdecydowanie wie, jak niesamowite jest, gdy są stymulowane seksualnie. Informacje sensoryczne penisa, odgrywają dość kluczową rolę w reprodukcji. Z jednej strony, w której wrażliwość na prącia może być niesamowita dla kilku osób, dla niektórych może stać się problemem, dzięki czemu czują się inaczej.

Jeśli chodzi o drętwienie penisa lub brak czucia w penisie, może to wynikać z różnych wpływów, w tym nawyków stylu życia, poziomu testosteronu, obrażeń, a także problemów związanych z lekami. Wpływa również na indywidualną intymność, przyjemność i życie seksualne. Mówiąc prosto, pozbawia to niektórych ludzi doświadczania wrażliwości penisa, zdejmując ludzi z ich chwały. Należy upewnić się, że można zobaczyć lekarza na wypadek, gdyby jądra lub penis stają się odrętwiałe bez żadnego widocznego powodu.

Biorąc pod uwagę powyższe i zrozumienie, w jaki sposób brak czucia w penisie może się wydawać, ten artykuł został przygotowany do dostarczenia pełnych informacji o wszystkim, co jest związane z drętwieniem penisa, w tym objawami, przyczynami itp. Daj mu przeczytanie, aby dowiedzieć się więcej.

Przyczyny brak czucia w penisie

Wiele problemów może prowadzić do drętwienia penisa lub utraty wrażeń, a istnieją pewne działania lub czynniki stylu życia, które mogą zwiększyć takie ryzyko.

Niektóre z powodów, które mogą powodować drętwienie, omówiono poniżej

·    Obrażenia

Jeśli z powodu kontuzji brak czucia w penisie, wraca z czasem, ale jeśli nie, lepiej porozmawiać z lekarzem.

·    Ogólne podrażnienie

Produkty higieniczne i mydła mogą podrażniać wrażliwą skórę wokół penisa, a zatem sugeruje się stosowanie łagodnych mydeł, które mogą pomóc.

·    Jeździć na rowerze

Tarcie lub nierówności na drodze mogą zranić jeden prywatny obszar lub wywierać duży nacisk na pachwinę, ograniczając naczynia krwionośne lub nerwy, aby nie działały lepiej.

·    Siedząc zbyt długo

Siedzenie zbyt długie lub bycie w bezpadanych krzesłach lub niewygodnych krzesłach przez długi czas może spowodować obrażenia lub brak czucia w penisie.

·   Masturbacja lub obrażenia związane z płcią

Pamiętaj, że gdy trwa jakakolwiek aktywność seksualna, penis, który jest wyprostowany, nie jest elastyczny, a sztywność może powodować ogromne ryzyko siniaka lub pęknięcia, co może powodować wiele podrażnień, zmiany koloru i koloru i Nawet drętwienie. Nawet masturbacja może powodować obrażenia i zmniejszenie czułości.

·    Tarcie z powodu ciasnych ubrań

Szorstka lub ciasna bielizna, może powodować podrażnienie w penisie, powodując sytuację mrowienia lub swędzącą. Może nawet powodować zaczerwienienie w końcówce penisa i wokół niego.

·    Niższy poziom testosteronu

Wszyscy wiemy, że testosteron jest ważnym hormonem i ma różne efekty, w tym regulację popędu seksualnego. Ogólnie rzecz biorąc, po osiągnięciu okresu dojrzewania poziom zaczyna spadać, a osiągając starszy wiek, staje się bardzo niski. Jeśli jednak poziom testosteronu jest niższy u młodych ludzi, może to powodować wiele problemów, takich jak brak czucia w penisie lub drętwienie, niższy popęd seksualny, a także poziom energii.

·    Problemy z nerwami

Powód może wystąpić problem z nerwem, który powoduje drętwienie, a wiele problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, stwardnienie rozsiane, choroby naczyniowe, rak itp.

·    Choroba Peyron’a

Jest to najmniej powszechna przyczyna, w której buduje płytkę płytką, blizną itp., Ale może wpływać na brak czucia w penisie.

Objawy drętwienia penisa

  • brak czucia w Penisskin i Perineum.
  • Chłór w jądrach lub penisa.
  • Palanie/mrowienie lub uczucie podobne do igły
  • Niebieska lub fioletowa skóra itp.

Leczenie- jak odzyskać odczuwanie odrętwionego penisa?

Jeśli istnieje poważna sprawa, w tym neuropatia i rak, mężczyźni muszą starać się zwrócić uwagę na stan chorobowy, zanim pójdą dalej i spróbować leczyć objawy. Wskazane jest również, aby szukać zdrowia lekarza w celu właściwej diagnozy i leczenia w celu odzyskania czułości gruczołów poprzez zastosowanie różnych metod.

Jeśli istnieje mniej poważny problem, można odzyskać utratę uczucia na wiele sposobów, w tym zmiany stylu życia, próba noszenia luźnych tkanin w określonych w obszarze narządów płciowych itp., Jeśli ktoś siedział od bardzo dawna, Zaleca się wstać, a następnie spacerować przez co najmniej 5 minut, aby uzyskać właściwe krążenie. Ponadto, jeśli jesteś rowerzystą, możesz spróbować znaleźć wygodne siedzenie i pozostać całkowicie świadomym czasu, w którym dzień będzie mógł spędzić na siodłach.

Zdolność odzyskania wrażenia w penisie jest całkowicie zależna od tego samego przyczyny, dostępności leczenia wymaganego w danym stanie i nasileniu stanu. Teraz mężczyźni mogą dokonać całkowitego powrotu do zdrowia z odrętwiałego penisa, ale z drugiej strony jest całkowicie zależny od stanu i tego, jak dobrze leczenie jest odbierane i przyjmowane.

Niektóre z najlepszych sposobów leczenia drętwienia penisa to,

Poszukiwanie porad medycznych na temat leków lub operacji, które będą w stanie rozwiązać problem.

Sprawdzanie poziomu testosteronu, uzyskiwanie terapii zastępczej testosteronu lub uzupełnienie niedoborów hormonalnych.

Konsultowanie lekarzy w celu uzyskania jakichkolwiek porad na temat reakcji danego leku i jakie kroki można podjąć w celu zmniejszenia objawów.

Próba stosowania produktów higienicznych, smarów i prezerwatyw, które są wykonane z niederzania lub składników niealergicznych.

Ostateczne słowa

Pamiętaj, drętwienie w penisie, może być spowodowane z wielu powodów, w określonych obrażeniach w obszarze pachwiny. Trzeba spróbować odpocząć penisowi i zapewnić mu niezbędną ulgę w przypadku powszechnego drętwienia obrażeń, ale jeśli jest to spowodowane chorobą przewlekłą lub jakiegokolwiek zaburzenia nerwowego, ważne jest, aby szukać leczenia po obejrzeniu lekarza. Dzięki wypróbowaniu kilku nowych technik i potrzebnych zabiegów można znaleźć dla siebie potrzebne leczenie. Po prostu upewnij się, że zrobisz to samo, ale tak mądry w podawaniu lekarza.

Przeczytaj także więcej: jak dziala viagra na kobiete