czym zastąpić sildenafil

czym zastąpić sildenafil

czym zastąpić sildenafil, może to być tak samo powszechne pytanie, jak pytanie dotyczące dostępności jakiejkolwiek leczenia zaburzeń erekcji. Cóż, aby odpowiedzieć, tak, są alternatywy. Są one wybierane na podstawie tego, w jaki sposób ciało używające go reaguje na użycie IT lub indywidualnych preferencji, kosztów itp. Tak czy inaczej, wybór leży w rękach użytkownika, a jeśli jedno rozwiązanie nie jest skuteczne, Po prostu się nie poddawaj. Skonsultuj się z lekarzem, aby omówić alternatywny plan lub wybory i zobaczyć, jak zmieni się twoje życie.

Sildenafil, jest to jeden z popularnych leków na zaburzenia erekcji. Działa w celu zwiększenia przepływu krwi w penisie, co pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji. Leki są dostępne dla użytkowników od późnych lat 90.. Jednak, podobnie jak każdy inny lek, niektóre osoby doświadczą skutków ubocznych lub będą ludzie, którzy podejmą podejście alternatywnych zabiegów. Najlepsze jest to, że sildenafil nie jest jedynym wyborem dostępnym do leczenia ED. Istnieją różne inne leki i wiele zabiegów, które można zastosować. Niektóre leki mogą być lepsze dla jednego niż nawet syldenafil.

Biorąc pod uwagę powyższe, jeśli ty również nie możesz się doczekać, aby wiedzieć, czym zastąpić sildenafil, jesteśmy tu dla Ciebie. W tym poście omówimy różnorodne leczenie i leki dostępne dla użytkowników. Omówimy mechanizm działania alternatywy, ważne rozważania i potencjalne korzyści dawki. Kontynuuj czytanie z wyprzedzeniem, aby dowiedzieć się więcej.

Zrozumienie zaburzeń erekcji i stosowanie sildenafil w leczeniu

Zanim przejdziemy do alternatyw lub czym zastąpić sildenafil, lepiej zrozumieć dysfunkcję erekcji, wspólną cechę, która charakteryzuje się niezdolnością do osiągnięcia/utrzymania erekcji wystarczającej do stosunku seksualnego. Może to być spowodowane między innymi czynnikami, takimi jak podstawowe warunki zdrowotne, wybór stylu życia i wiek. Poszukiwanie porady medycznej jest bardzo ważne dla zdiagnozowania podstawowej przyczyny ED i zbadania opcji leczenia, które pozostają odpowiednie.

Szukając opcji leczenia, lekarz może nawet przepisać leki oprócz sugerowania zmian stylu życia, terapia itp. Sildenafil jest jednym z takich leków, które można przepisać. Ten lek był najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym lekiem dla ED. Jest to inhibitor fosfodiesterazy-5 lub PDE-5. PDE-5 to enzym, który może rozbić CGMP, cząsteczkę, która może pomóc w rozluźnieniu mięśni penisa. Hamując te enzymy, syldenafil pomaga w zwiększaniu poziomów CGMP, co pomaga w erekcji.

Dawka sildenafil pomogła milionom na całym świecie. Jednak nie wszyscy dobrze zareagowaliby na użycie syldenafil. Niektóre osoby mogą nawet doświadczyć pewnych efektów, w tym rozstrój żołądka, ból głowy i spłukiwanie. Więc co robić w takich warunkach? Lepiej jest zacząć kwestionować, czym zastąpić sildenafil, a następnie poszukać alternatyw, które mogą pomóc.

czym zastąpić sildenafil?

Istnieją różnorodne alternatywy dla stosowania sildenafil. Wszystkie są omawiane poniżej.

·    Tadalafil

Jest to jeden z popularnych leków leczenia ED. Należy do klasy leków zwanych inhibitorami PDE-5. Dawka działa podobnie jak syldenafil, ułatwiając erekcję, gdy występuje stymulacja seksualna. Inne jest to, że efekt tej dawki trwa dłużej i może wykazywać wyniki przez około 36 godzin. Z tego powodu leki ten nazywa się pigułką weekendową, a przedłużony czas trwania pozwala na znacznie bardziej spontaniczną aktywność seksualną.

·    Avanafil

Avanafil jest najnowszym inhibitorem PDE-5 na rynku. Ma najszybszy początek działania i pozostaje skuteczny przez okres do 6 godzin. Mówi się, że dawka wykazuje efekty w ciągu 40 do 50 minut. Jest to jeden z odpowiednich wyborów dla mężczyzn, którzy chcą mieć spontaniczność w doświadczeniu seksualnym. Jeśli chodzi o resztę, dawka jest tylko innymi inhibitorami PDE-5, które pomagają zwiększyć przepływ krwi w penisie, prowadząc do poprawy erekcji.

·    Vardenafil

Jako inhibitor PDE-5, mimo że podobieństwa pozostają do syldenafil i tadalafil, dawka działa nieco szybciej niż dawka syldenafilu. Jednak ten lek ma bardzo krótki czas działania, dlatego lepiej jest być zbliżeniem czasu aktywności seksualnej. Te leki są często zalecane dla mężczyzn, którzy nie reagują lepiej na inne inhibitory PDE-5 lub którzy zaczynają z nim doświadczać skutków ubocznych.

·    Udenafil

Jest to jedna z szybko działających dawek, które pozostają skuteczne co najmniej przez 6 godzin. Dawka jest dostępna jako tabletka, która może rozpuścić się w jamie ustnej. To sprawia, że ​​dawka jest bardzo wygodna dla użytkowników.

·    Alprostadil (zastrzyki prącia)

Jest to inny rodzaj dawki leków ED, ale nie leczenie doustne. Jako rozszerzanie naczyń dawka działa bezpośrednio poprzez rozluźnienie mięśni naczyń krwionośnych, zwiększając przepływ krwi w penisie. Dawkę tę można podawać jako zastrzyk w bazie penisa lub jak narzekcie, które zostaje włożo do cewki moczowej. Są mężczyźni, którzy uważają wybór skuteczny, gdy inne inhibitory PDE-5 nie działają i nie są dobrze tolerowani.

·    Urządzenia erekcyjne próżniowe

Są to urządzenia nieinwazyjne, które tworzą próżnię wokół penisa, wciągając krew do narządu w celu wywołania erekcji. Po osiągnięciu erekcji pierścień zwężenia zostaje umieszczony w bazie penisa, aby go utrzymać. VED są alternatywą dla mężczyzn, którzy nie wolą używania leku lub szukają opcji niefarmakologicznych.

·    Chirurgia

W niektórych przypadkach operacja jest najlepszą opcją leczenia ED. Dla mężczyzn, którzy nie są w stanie odpowiedzieć na inne dawki lub znaleźć to samo niezadowalające, implant prącia jest najlepszą opcją. Procedura polega na wstawieniu nadmuchiwanych lub półsztych prętów do penisa. Pozwala mężczyznom kontrolować czas i czas trwania erekcji.

czym zastąpić sildenafil- końcowymi słowami

Wybierając odpowiednie leczenie lub alternatywne leczenie ED, nie ma żadnego podejścia dla jednego rozmiaru. Pamiętaj, że okoliczności każdej osoby, jej stan zdrowia, jej osobiste preferencje, koszty, czas działania, skutki uboczne, początek działania itp. Wszystko odgrywa znaczącą rolę w określeniu najbardziej odpowiedniego wyboru leczenia.

Czy to Sildenafil, Alprostadil, Vardenafil, Avanafil, czy jakiekolwiek inne wyżej wymyślone alternatywy, wszystkie są realną wyborami, a każda z nich niesie własne rozważania i zalety.

Jeśli doświadczałeś niektórych objawów ED, lepiej skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia, który będzie w stanie lepiej ocenić konkretną sytuację, a następnie polecić jedną z najlepszych i najbardziej odpowiednich opcji leczenia.

Właśnie dlatego lepiej jest mieć otwartą komunikację z lekarzem, ponieważ zapewni to, że otrzyma spersonalizowaną opiekę i może osiągnąć najlepszy możliwy wynik, jednocześnie ogólne samopoczucie.

Przeczytaj także więcej: tabletki na potencje sildenafil