jak wywołać spóźniający się okres

jak wywołać spóźniający się okres

jak wywołać spóźniający się okres: Martwisz się po swoim późnym okresie? Nie będzie teraz napięcia i poznaj metody takie jak wywołać spóźniający się okres? Istnieją różne zmiany stylu życia, leczenie, leki i regularne ćwiczenia mogą pomóc w wywołaniu okresów na czas. Wyjaśnimy tutaj procesy indukowania późnych okresów u kobiet.

Czy okres może nadejść na czas czy szybciej?

Istnieją jednak główne czynniki, które wpływają na opóźnione okresy, a jeśli chcesz wiedzieć, aby wywołać okres w ustalonym czasie, więc tutaj możesz znaleźć wiele powodów. Z drugiej strony chcesz, aby Twoje okresy były na czas lub przychodzić przed podróżą lub wakacje. Być może twoje okresy nie nadchodzą na czas lub może to być nieregularny cykl i chciałbyś dużo oczekiwania, gdy planujesz ciążę. Jednym z głównych powodów późnych okresów jest to, że powoduje lęk, stres i depresję.

Jeśli twoje okresy się spóźniają lub nie ma ustalonego czasu, który nadejdzie w żadnym terminie miesiąca, po prostu spróbuj go przezwyciężyć i zacznij leczyć ten problem, który może pomóc w zdobywaniu okresu co miesiąc.

Powody, dla których ma późny okres

Zwykle cykl okresu odbywa się w ciągu 21 do 35 dni.

Nawet jak brak okresu miesiączki przez lata reprodukcyjne jest znane jako amenorrhea. Ponadto osoby, które dostają okres miesiączkowy, i nie będzie okresu w ciągu 6 miesięcy, więc powoduje to amenorrhea. Jest to zaburzenie, które dotyka około 1 do 2% kobiet w Stanach Zjednoczonych.

Amenorrhea jest spowodowana głównie różnymi warunkami, takimi jak:

 • Stres
 • niepokój
 • Depresja
 • Ciąża
 • Otyłość
 • Nierównowaga hormonalna
 • PCOS
 • Choroby przewlekłe
 • Problemy z tarczycą
 • Bezsenność lub kłopoty ze spaniem
 • Ekstremalny trening i przyjmowanie nadmiaru lub bogatej diety
 • Nadwaga
 • Menopauza i inne.

Leczenie Amenorrhea i przyjmowanie naturalnych środków zaradczych mogą pomóc się go pozbyć, takie jak:

Witamina C

Witamina C jest dobrym źródłem pozbycia się późnych okresów lub stanu amenorhea. Jest również znany jako kwas askorbinowy, ponieważ poprawia miesięczny cykl menstruacyjny.

Uważa się jednak, że witamina C jest jedną z najbardziej znanych pokarmów do indukowania okresów, a także pomaga zwiększyć zawartość estrogenu i obniżyć poziom progesteronu w organizmie. Może to jednak spowodować zawęzienie macicy, a wewnętrzna warstwa macicy zapadła się i promuje okresy początkowe na czas.

Ananas

Ananas zawiera bogate ilości bromelainy, który jest enzymem, który może zwiększyć poziom estrogenu i promować hormony.

Według badań Bromelain pomaga w łagodzeniu stanu zapalnego, co pomaga zapobiegać nieregularnym okresom związanym z stanem zapalnym.

Ożywić

Ginger uważa się, że jedna ze starożytnych terapii szybciej wywołuje okresy i może powodować zwężenie macicy. Imbir zawiera właściwości przeciwzapalne i eliminuje ból brzucha i naprawia ból menstruacyjny.

Pietruszka

Pietruszka zawiera bogate ilości witaminy C i apiol, więc pomaga promować zwężenie macicy. Z drugiej strony apiol jest pełen pietruszki w ilościach obfitości, które nie są bezpieczne podczas ciąży. Weź herbatę pietruszki, jeśli byłaby matka lub karmiąc piersią i cierpiące infekcje nerek.

Możesz łatwo przygotować herbatę pietruszki, musisz wziąć filiżankę wrzącej wody i dodać dwie łyżki czystej natki pietruszki, a następnie poczekać na 5 minut przed jej spożywaniem.

Kurkuma

Kurkuma jest również jednym z znanych tradycyjnych metod leczenia i uważana za znaną jako Emmenagogue. Działa poprzez zwiększenie poziomu estrogenu i progesteronu.

Możesz dodać kurkumę inaczej była w Twojej zwykłej diecie. Jednak podczas tworzenia curry możesz dodawać kurkumę, używać jej w ryżu, żywności warzywnej i wielu innych. Możesz także dodać kurkumę do mleka i wody oraz innych pikantnych potraw.

Dong Quai

Dong Quai to kolejne najlepsze jedzenie dla Angeliki Sinensis lub kobiety i jest naturalnym i lokalnym dla Chin oraz jedna z najlepszych terapii ziołowych, które od dłuższych lat były wykorzystywane do zmniejszenia bólów podczas miesiączki. Uważa się jednak, że indukuje okres po prostu poprzez poprawę przepływu krwi do ścian miednicy, a także wzmocnienie mięśni wewnątrz macicy i promuje zaostrzenie macicy.

Czarny Cohosh

Czarny Cohosh jest również znany jako jeden z najbardziej znanych suplementów ziołowych, który jest pomocny w kontrolowaniu cyklu miesiączkowego. Ponadto uważa się, że poprawa macicy i prowadzi z warstw macicy.

papajea

Papajas to kolejne najlepsze jedzenie i uważa się, że wywołują twoje okresy. Jedzenie surowej papai może promować skurcze macicy, a także wspierać w celu wywołania okresów. Papaja zawiera karoten, który pomaga w ten sposób zwiększyć hormon estrogenowy, pomaga również zdobyć okres wcześnie.

Seler

Seler jest w 100% naturalny i bezpieczny naturalny środek, który jest przepisywany przez ekspertów opieki zdrowotnej i jest zatwierdzony, a także uważa, że ​​przyjmowanie u selera może łatwo wywołać okres.

Nasiona kozieradki (Methi)

Kozieradki, a nawet jako methi, nasiona są bardzo sugerowane przez lekarzy, które mogą pomóc w indukowaniu okresu. W ten sposób pij nasiona kozieradki w gotowanej wodzie, aby pozbyć się późnego cyklu menstruacyjnego.

Aloes

Soki Aloe Vera są najskuteczniejsze do wywołania wczesnego okresu i można je bezpiecznie wziąć.

Granat

Przyjmowanie soków granatowych lub granatowych może kontrolować twoje późne okresy i AIDS w celu szybszego wywołania okresów.

Jaggery (GUR)

Jaggery jest najbardziej znany z indukowania okresów i dodawania go z imbirem, nasionem Carom i Sesame jest jedną z najlepszych naturalnych terapii, aby utrzymać cykl menstruacyjny na czas co miesiąc.

Wniosek

Powyższe pokarmy to naturalne środki zaradcze dla kobiet, które mają późne okresy. Przyjęcie takich produktów może pomóc promować indukowanie cyklu menstruacyjnego i dać ci odpowiednie rozwiązanie, aby uzyskać okres na czas. Zatem nie będzie więcej lęku, stresu i napięcia przez późne okresy, a przyjmowanie tych niesamowitych potraw może pomóc.

Przeczytaj także więcej: czy po viagrze można dłużej