Krępujący Wzwód

Krępujący Wzwód

Krępujący Wzwód lub, co więcej, niechciane erekcje w nieoczekiwanych miejscach mogą sprawić, że poczuć poziom niezręczności, którego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Nie oznacza to jednak, że mężczyzna jest zainteresowany seksualnie. Istnieje również wiele innych powodów tego samego, a także jest wiele sposobów, takich jak medytacja, leki itp., Używane również do pozbycia się ich. Tak więc, jeśli przez większość czasu znajdziesz się w takich sytuacjach, nadszedł czas, abyś zaczął rozważać opcje pozbycia się go na czas i pamiętać, że może się to zdarzyć. To normalne.

Czasami erekcje mogą się zdarzyć, nawet gdy mężczyźni tego nie chcą. Jakie mogą być przyczyny tego, a raczej jakie są możliwe sposoby zatrzymania? Cóż, oczywistym sposobem na powstrzymanie go jest wytrysk, ale zawsze nie jest to możliwe/odpowiednie. Dlatego pomocna jest znajomość różnych innych sposobów.

Ponieważ erekcje zaczynają się dość wcześnie w życiu, ten artykuł był w stanie przygotować nie tylko dorosłych mężczyzn, ale także rodziców. Więc śmiało i podaj ten artykuł przeczytaj, aby zrozumieć, o czym mówimy.

Zaburzenia erekcji- Przegląd

Erekcje zaczynają się dość wcześnie. Są one jak zdrowe funkcje ciała, które zdarzają się wiele razy w ciągu jednego dnia dla większości mężczyzn. Jeśli chodzi o dorosłość, te erekcje zdarzają się, gdy ktoś jest pobudzany seksualnie, a nawet z różnych powodów.

Istnieją różne rodzaje erekcji. To są,

  • Refleksogenne, które występuje jako odpowiedź na dotyk.
  • Nocnen, który zdarza się, gdy mężczyźni śpią.
  • Psychogeniczny, który dzieje się jako odpowiedź na myśli/fantazje seksualne.

Teraz testosteron odgrywa dość ważną rolę w Zaburzenia erekcji. Podczas erekcji, niewielkiej ilości krwi, podróżuje do penisa. Działanie, w połączeniu z hormonami, nerwami i mięśniami, sprawia, że ​​penis jest usztywniony.

Erekcje są czymś, co umożliwia stosunek seksualny. Nie oznacza to jednak, że za każdym razem, gdy ma miejsce, mężczyzna chce się masturbować/angażować się w działania seksualne. Ponadto, niechciane i przypadkowe erekcje, wpływają one na mężczyzn i nie są znakiem głównie stanu zdrowia, ale mogą sprawić, że dana osoba poczuła się zawstydzona lub niewygodna.

Bolesne erekcje

Istnieją różne powody, dla których mogą wystąpić bolesne erekcje. Oni są,

  • Priapizm, to wtedy erekcja jest bolesna i nie znika. Tutaj mechanizm umożliwiający przepływ krwi w penisie zostaje uszkodzony z powodu leków, zaburzeń krwi, urazu lub operacji. W przypadku, gdy te erekcje nie ustępują, skontaktuj się po pomocy medycznej.
  • Choroba Peyronie, w której nastolatki/starsi mężczyźni zostają dotknięci z powodu delikatnych guzków w penisie lub z powodu ostrych zakrętów w penisie podczas erekcji, a nawet bólu w trzonie. Dzieje się tak z powodu tworzenia włóknistych płytek, które są trudne, a przyczyna nie jest pewna. Teraz ten warunek ogólnie się nie pogarsza, ale jeśli tak, dostępne są zabiegi.

Krępujący Wzwód mishaps

Może się to zdarzyć na każdy sposób. Czy to poranny blues, czy Krępujący Wzwód w autobusie i przypadkowa erekcja podczas basenu. Można nawet uzyskać ciężkie osoby z powodu braku powodu, a na pewno możesz za to winić hormony. Może być również możliwe, że sytuacja niepokoju lub nieśmiałości, która jest ogólnie zabójcą pasji, przejęła to, ale w inny sposób i przyciąga niechcianą erekcję, tak czy inaczej, istnieje wiele nieszczęść, które mogą sprawić, że ktoś jest niewygodny, Ale pytanie brzmi: jak sobie z tym poradzić?

Krępujący Wzwód- jak się ich pozbyć?

Osiągnięcie orgazmu lub wytrysku ogólnie pomogłoby to pozbyć się erekcji. Nie jest to jednak zawsze pożądane ani odpowiednie. Istnieje jednak wiele innych sposobów na pozbycie się tego. Tak jak,

· Spokój czeka

Usiądź. Oddychaj powoli. Zachowaj spokój. Aby zmniejszyć zakłopotanie, przykryj erekcję za pomocą koszuli/laptopa lub długiej kurtki. Pamiętaj tylko, że chociaż erekcje są oczywiste dla każdego, kto ich doświadcza, większość ludzi nawet tego nie zauważyłaby. Więc nie ma się o co niepokoić.

· Medytacja

Pomaga pozbyć się erekcji, a następnie powstrzymać osobę przed podnieceniem lub skupieniem się. Z pomocą medytacji można zacząć oddychać powoli i głęboko, skupić się na dźwięku oddechu, spróbować powtarzać zdanie lub słowa w kółko, aby skupić umysł, a nawet uznać rozpraszające myśli, po prostu wyobrażając to w pewnym sensie wyobrażając sobie Ten niech idzie, a potem ponownie skupiając się na dźwięku oddechu.

Pamiętaj, że medytacja jest najlepszą pomocą. Jest dostępny dla wszystkich. Jest kilka osób, które mogą mieć trudności z rozpoczęciem, ale zajęcia lub aplikacje pomogą. Jednak zanim polegasz na medytacji erekcji, lepiej będzie zacząć ćwiczyć to samo każdego dnia i przez cały dzień.

· Rozproszenie uwagi

Spróbuj odwrócić uwagę umysłu i pomyśl o unikaniu myśli o wszystkim, co się budzi. Staraj się skupić na rozwiązywaniu problemów matematycznych lub nawet przywołaniu wiersza lub mowy lub po prostu rozwiązywaniu zagadek.

· Inni

Oprócz powyższego można nawet spróbować,

  • Repozycjonowanie- próba usiąść lub stać. Pomoże to przenosić odzież, która dotyka penisa, a raczej stymulując.
  • Prysznicowanie za pomocą zimnej wody- jest to najlepszy tradycyjny środek zaradczy i działa całkiem dobrze dla mężczyzn. To jest dość praktyczne.
  • Ciepła kąpiel- jest niewielu mężczyzn, którzy wolą ciepłe kąpiele niż zimne. Pomaga im się zrelaksować i zmniejszyć pobudzenie.
  • Ćwiczenia – delikatne ćwiczenia też będą najlepszą pomocą. Możesz jeździć na rowerze lub biegać, aby uzyskać lepszą erekcję.

Widząc się z Doktora- kiedy to zrobić?

Kilka razy w ciągu dnia erekcji jest całkiem normalne, ale czasami niektóre sytuacje wymagają leczenia, szczególnie jeśli istnieje przypadek Wydłużyć Erekcję. W takim przypadku połącz się z lekarzem, ponieważ może być stanem priapizmu, który może uszkodzić tkanki penisa.

Teraz, aby poradzić sobie z priapizmem, dostępne są pewne leki, które można dokonać zakupu za pośrednictwem stron internetowych, takich jak Kamagralek. Nawet opcja wyczerpania krwi jest opcją. Tylko upewnij się, że na czas docierałeś do lekarza.

Pamiętaj, nie opóźniaj się konsultacją z lekarzem i używaj zakupów w Kamagralek zgodnie z zaleceniami.

Ostateczne słowa

Jak wspomniano powyżej, erekcje są normalne, ale nie wszystkie są poszukiwane. Aby się tego pozbyć, omówiono kilka sposobów. Są to najlepsze sposoby pomocy mężczyznom, ale z drugiej strony, jeśli erekcja będzie trwała, nadszedł czas, aby szukać pomocy medycznej.

Tak czy inaczej, teraz, gdy jesteś świadomy problemów i sposobów ich sortowania, nie pozwól, aby warunek cię zdemotywować ani nie powodować, że czujesz się zawstydzony. Po prostu użyj właściwych sposobów we właściwym czasie i w mgnieniu oka pozbędziesz się tych niechcianych erekcji.

Przeczytaj także więcej: Czym są chusteczki oralne?