od czego zalezy wielkosc penisa

od czego zalezy wielkosc penisa

od czego zalezy wielkosc penisa – Mężczyźni od dawna mieli obawy dotyczące wyglądu lub wielkości penisa. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy to wpływa genetyka, ale tak naprawdę nie jest to jedyny czynnik, który odgrywa rolę w określaniu wielkości twojego penisa. Ważną rolę odgrywają czynniki takie jak odżywianie, dieta i hormony. Ponadto ważne jest, aby zachować świadomość, że nie jesteś jedynym, który cierpi z powodu takiej niewydolności trwającej w twoim umyśle. Po co więc skupić się na nim w stopniu, w którym zaczyna wpływać na ciebie, twoją pewność siebie, życie seksualne, a na koniec twoje relacje?

Czy kiedykolwiek martwiłeś się wielkością twojego penisa? Cóż, jeśli tak jest, nie jesteś sam. Mężczyzna na organ seksualny, od dawna mówi się, że jest wskaźnikiem poziomu testosteronu osoby, a także czynności seksualnych, ale zgadnij co? To wszystko jest mit. Pozostaje jednak prawda, że ​​mężczyźni życzą, aby ich rozmiar penisa był większy, ponieważ mają normalny rozmiar.

Przeprowadzono wiele badań i wskazuje, że kobiety są zadowoleni z wielkości penisa swojego partnera. Tak więc, jeśli masz jakiekolwiek zmartwienia, nie jesteś sam, a średnie zasięg penis wcale nie jest wcale błędne, a to w żadnym wypadku nie odzwierciedla twojej męskości lub zdolności do zadowolenia partnera seksualnego.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, która martwiła się lub nie jest zadowolona z powodu twojego penisa, ten artykuł jest dla Ciebie. Omówi się o tym, w jaki sposób wielkość twojego penisa może być cechą genetyczną lub może być spowodowana różnymi innymi czynnikami, takimi jak dieta, spożycie odżywiania i hormony. Omówiłoby to również, w jaki sposób można poprawić jej długość i jakie są ryzyko metod powiększenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Średni rozmiar penisa- co to jest?

Organy seksualne, w tym penisa, rosną w okresie dojrzewania, 9 do 14 lat, w przypadku mężczyzn, i rozciąga się na nadchodzące 5 lat. Oznacza to, że penis rośnie do maksimum, zanim mężczyźni osiągną 20 lat.

od czego zalezy wielkosc penisa – Teraz, jeśli twoje pytanie brzmi średnia wielkość penisa, będziesz zaskoczony, że większość mężczyzn uważa, że ​​wynosi to 6 cali lub więcej, gdy to samo jest wyprostowane. Jednak zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez ekspertów zdrowia, którzy stosują standardowe procedury, ujawniono, że,

 • Od dawna długość penisa wynosi około 3,61 cala
 • Lotnik obwodu penisa wynosi 3,57 cala.
 • Wyprostowanie obwodu penisa wynosi 4,59 cala.
 • Wyprostowana długość penisa wynosi 5,17 cala.
 • Długość wiotka rozciągnięta penisa wynosi około 5,21 cala.

Mężczyźni, którzy są z męskimi partnerami seksualnymi, nie uważaliby liczby za zaskakujące, a badania pokazują, że mężczyźni mają dokładne pomysły na temat średniej wielkości penisa, ponieważ pozostają narażeni na większą liczbę penisów i w znacznie bardziej intymny poziom.

Współczynniki wielkości penisa, które to określają

Genetyka pozostaje ważnym czynnikiem lub predyktorem wielkości penisa, tak jak określa kolor skóry i kolor oczu. Oprócz tego istnieje również wiele innych czynników, które odgrywają ważną rolę w określaniu wielkości penisa. od czego zalezy wielkosc penisa? Wszystkie zostały wymienione poniżej.

·    Genetyka

Geny lub elementy konstrukcyjne określają wygląd organizmu i jego zachowanie. W przypadku mężczyzn chromosom Y (składa się z 70 do 200 genów) określa jądra i rozwój penisa, a nie wielkość lub obwód. Jest to zależne od chromosomu X (składa się od 900 do 1400 genów). Różnica między liczbą genów, które mają chromosom X i Y, może to wyjaśnić, dlaczego dokładnie rozmiar penisa różni się w zależności od rodzeństwa pochodzącego z tych samych biologicznych rodziców.

Nawet mutacja genetyczna może wpływać na rozmiar penisa i jej wygląd. Ponadto, choć rzadkie, ale czasem warunki genetyczne, takie jak zespół Klinefelter i zespół Kallmanna, one również wpływają na rozmiar.

·   Hormony

Androgeny lub męskie hormony płciowe przyczyniają się do wzrostu prącia lub do wzrostu jąder. W okresie dojrzewania gruczoły przysadki rozwijają dużą ilość hormonu luteinizującego (LH) i hormonów stymulujących pęcherzyk (FSH). Teraz LH jest odpowiedzialny za produkcję testosteronu w komórkach Leydiga jądra, a produkcja nasienia zależy od FSH.

Wszelkie zmienność w poziomie testosteronu (można wpłynąć na niewrażliwość na androgenu) podczas ciąży, może to powodować nieprawidłowość prącia. Niektóre rzadkie warunki, takie jak niedobór reduktazy 5-alfa i wrodzony rozrost nadnerczy, wszystkie mogą wpływać na poziom testosteronu, a także wygląd narządów płciowych.

·   Środowisko

Zanieczyszczenia środowiska, takie jak plastyfikatory, pestycydy i inne chemikalia, mają ten negatywny wpływ na rozmiar penisa. Takie chemikalia działają jako zaburzenia hormonalne i mogą wpływać na ekspresję hormonów i gen.

Według niektórych badaczy epigenetyka odgrywa rolę zarówno w chorobie, jak i rozwoju. Podejrzewają nawet, że wpłynie to/wpłynie na funkcję hormonalną i odgrywa rolę w zaburzeniach hormonalnych. Idąc naprzód, źródła mówią nawet, że prenatalna ekspozycja na chemikalia, takich jak ftalanaty, negatywnie wpływają na rozwój narządów płciowych noworodków. Nawet wpływy dietetyczne związane z epigenetyką mogą spowolnić postęp narządów płciowych u nastolatków.

·   Odżywianie

Wszelkie niedożywienie w macicy i przez całe życie mogą wpływać na hormon wraz ze wzrostem i rozwojem. Ponadto, niedożywienie nastolatków, jak widać w przypadku bulimii i anoreksji, mogą wpływać na dojrzewanie lub opóźnić dojrzewanie.

Teraz osoby, które ulegają opóźnionym okresie dojrzewania, mogą mieć objawy opóźnionego dojrzewania, takie jak mniejsze penisy i jądra.

·   Inni

Tłuszcz w ciele, nieobecność włosów łonowych itp. Może również wpływać na wielkość penisa. Może sprawić, że penis będzie wyglądał mniejszy lub większy. Ponadto, gdy ekspozycja jest dokonywana na niską temperaturę, naczynia krwionośne penisa zwężają się, a ta reakcja fizjologiczna powoduje tymczasowe zmniejszenie penisa.

Czynniki nie wpływają na rozmiar penisa

Istnieje wiele mitów na temat czynników determinujących wielkość penisa. Obejmuje rozmiar buta, wysokość, a nawet masturbację. Nie można na nim skupić, aby znaleźć wielkość penisa.

Rozmiar penisa- jak to zmierzyć?

Aby zmierzyć, rozważ długość narządu od końcówki do kości łonowej, a nawet obwód, w którym jest dość szeroki. Jest to w szczególności bardzo ważne w krajach takich jak Polska, w których producenci klasyfikują prezerwatywy według obwodu i długości.

W celu pomiaru wielkości penisa upewnij się, że penis jest wyprostowany, a masz władcę lub taśmę pomiarową lub sznur. Następnie wykonaj kroki,

 • Naciśnij urządzenie pomiarowe na kości łonowej, aby upewnić się, że zostało ono umieszczone u podstawy, gdzie przywiązują się ciało i penis. Jest to dość ważne w przypadkach, w których występuje tłuszcz z brzucha.
 • Następnie zmierz wyprostowany penis na końcówkę od podstawy.

Aby zmierzyć obwód,

 • Weź nie przeciągliwy sznurek lub miękką taśmę pomiarową.
 • Opakuj sznurek lub taśmę wokół najgrubszej części wyprostowanego penisa.
 • Sprawdź, gdzie spełnia końce instrumentu pomiarowego. Upewnij się, aby to zauważyć, jeśli jest to taśma. Jeśli używasz String, po prostu zaznacz, w którym się spotyka.
 • Wyprostuj taśmę lub sznurek i mierz długość z końca znaku za pomocą linijki.

Czy rozmiar penisa można zwiększyć?

Tak, wielkość penisa można zwiększyć metodami zapisu penisa, a także produktów, które twierdzą, że je zwiększają. Ale z drugiej strony roszczenia nie są poparte badaniami. W rzeczywistości techniki mogą uszkodzić ciało.

Niektóre z takich technik, które podążają za zwiększeniem wielkości penisa, są, to,

 • Chirurgia
 • Pompy próżniowe
 • Suplementy i tabletki
 • Ćwiczenia

Rosnące ryzyko rozmiaru penisa

 • Infekcja
 • Obrzęk
 • Blizny po operacji
 • Uszkodzenie z powodu nadużywania pompy próżniowej lub nadużywania urządzeń rozciągających
 • Zaburzenia erekcji
 • Reakcje alergiczne na składniki pigułki
 • Kontakt z zapaleniem skóry, które można wywołać za pomocą produktów miejscowych.

Ostateczne słowa

Oprócz genetyki istnieje wiele czynników, które odgrywają rolę w wielkości i wyglądzie penisa. Ważne jest, aby zauważyć, że ludzie mogą łatwo mieszkać w normalnym zakresie wielkości penisa, a jeśli się tym martwią, muszą skontaktować się z lekarzem. Lepiej jest podzielić się obawą i znaleźć pociechę w odpowiedzi lekarza niż cierpieć sam.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, która ma obawy, porozmawiaj. Poinformuj lekarza o swoich uczuciach. Pomoże ci się lepiej dzielić; W końcu ci lekarze nie oceniliby i pomogą ci mieć fakty.

Przeczytaj także więcej: sildenafil który lepszy