średnia długość penisa w polsce

średnia długość penisa w polsce

Średnia długość penisa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Ameryce, Azji, gdziekolwiek pojawia się to stwierdzenie o średniej wielkości penisa, ludzie mają różne pomysły. Niektóre mają to wpływ, podczas gdy inne nie. Jest to nawet związane z zaburzeniami erekcji w pewnym momencie, ponieważ lęk może być ogromnym powodem ED. Ale zgadnij co? Wydaje się, że na kobiety nie mają wpływu długość penisa. Potrzebują bardziej satysfakcjonującego związku. Tak więc lepiej jest skupić się na związku niż skupić się na długości twojego penisa.

Na całym świecie mężczyźni skupili się na jednym wspólnym pytaniu. To właściwie osobisty temat związany z ich rozmiarem penisa i często sprawia, że ​​są o wiele bardziej zmartwione, niż możemy mówić słowami. To, co buduje takie obawy, to fałszywe pomysły dotyczące wielkości penisa, znaczenie wielkości penisa dla seksu, w jaki sposób uczucia męskości odnoszą się do wielkości penisa itp. Jest wiele osób, które uważają, że rozmiar jest dość ważnym czynnikiem, I przeprowadzono wiele ankiet w tym aspekcie. Co więcej, istnieją raporty oparte na regionach, które umieszczają ich wielkość w niektórych nawiasach, na przykład Austria ma średnią długość penisa 15.6 cm.

Biorąc pod uwagę powyższe, w tym artykule skupimy się na średnia długość penisa w polsce. Skoncentrowalibyśmy się również na różnych aspektach, w tym, czy rozmiar wpływa na pewność siebie, to wielkość penisa związana z Zaburzenia erekcji itp. Tak, kontynuuj. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Średni rozmiar penisa w Polsce

Określenie średniej długości penisa w dowolnym kraju, tj. Polska, w danym scenariuszu, jest dość trudne. Wyzwanie wynika z różnych metodologii stosowanych w badaniach, a także istnieje pewne dane zgłoszone przez siebie. Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, że rozmiar różni się wśród jednostek i nie ma uniwersalnej akceptacji o idealnym lub normalnym rozmiarze penisa.

Recenzja, która została opublikowana w 2015 r. Przez British Journal of Urology International, przeprowadził analizę różnych badań przeprowadzonych na całym świecie. Recenzja obejmowała nawet Polskę. Zgodnie z nim średnia długość wiotka penisa może wzrosnąć między 7-10 cm lub 2.75-3.94 cala, podczas gdy długość wyprostowanego penisa (średnia) wynosiłaby od 12-16 cm lub 4.72-6.30 cala.

Teraz bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że takie liczby dają tylko średnią. Nie istnieje żadna znacząca indywidualna zmienność. W pewnym sensie można stwierdzić, że większość badań związanych z wielkością penisa, ogólnie polegają na pomiarach, które są zgłaszane. Może przynieść dużą niedokładność z powodu czynników, w tym błędów pomiarowych lub jakiegokolwiek stronniczego systemu raportowania.

W przypadku, gdy ktoś ma pytania lub obawy związane z wielkością penisa lub jakiekolwiek inne obawy, zaleca się skonsultowanie się z urologiem lub profesjonalistą. Są znacznie bardziej wykwalifikowane do udzielania wszelkich potrzebnych spersonalizowanych porad. Pomoże to profesjonalnie rozwiązać obawy i przez kogoś, kto ma lepszą wiedzę na temat takich aspektów. Pamiętaj również, że wsparcie i wytyczne przekazane do ich końca opierają się na okolicznościach jednostek.

Średnia długość penisa w krajach europejskich

Na całym kontynencie Europy istnieją kilka głównych narodów, które wykazują ogromne różnice w pomysłach związanych z tym, czym dokładnie powinna być długość penisa (średnia).

Aby wyjaśnić powyżej, średnia długość penisa w Polsce oszacowano na 15,7 cm jako średniej długości, podczas gdy 17.3 cm uważano, że jest idealną drugą najwyższą długością; Podczas gdy w przypadku Austrii wynosi odpowiednio 15.6 cm i 17.6 cm; A w przypadku Wielkiej Brytanii średnia wielkość najniższa zgadnięcie wynosi 12.4 cm, a 14.2 cm jest najmniejszy idealny rozmiar.

Teraz, nawet gdy idealny rozmiar penisa, który został podany powyżej, waha się między 14.2 cm-17.6 cm, wszystkie narody europejskie uzgodniły go w niektórych lub innych punktach, że sugerowany jest idealny rozmiar penisa, który jest wyższy niż jaki był średnia wielkość, która została odgadnięta.

Szybkie statystyki dotyczące wielkości penisa

Na całym świecie jest 3% ludzi powyżej 8 cali, podczas gdy tylko 6% mężczyzn wymaga wyjątkowo dużych prezerwatyw. Mówi się, że Korea Północna ma najmniejsze penisy. Mówi się, że średni rozmiar penisa wynosi 3,8 cala lub 9,6 cm. Średnia wielkość penisa i demokratycznej Republiki Konga wynosi około 7,1 cala lub 18 cm. Południowoamerykańskie kontynenty mają średnią wielkość penisa około 6,36 cala lub około 16,1 cm. Przeciętny penis w Wielkiej Brytanii i światowy średni rozmiar penisa są takie same. Mówi się, że wynosi 5,5 cala lub 13,9 cm.

Aby poprawnie zmierzyć rozmiar penisa, właściwą drogą byłoby zmierzenie go od penisa u góry kości łonowej.

Zgodnie z danymi, które zostały dostarczone przez WorldData.info, Ameryka Południowa/kraje afrykańskie są na szczycie średnia długość penisa w polsce, podczas gdy azjatyccy mężczyźni są na dole. Ponadto Europejczyk istnieje pośrodku, podczas gdy średnia długość penisa w Polsce daje polska ludziom pozycję 47. w 97 krajach. Teraz jest w połowie drogi i tak naprawdę nie jest złe.

Teraz wszystkie powyższe dane, wszystkie są częścią badań wtórnych i nie mogą być wykorzystywane w jakikolwiek sposób do reprezentowania mężczyzn wokół krajów. Rozmiar różni się, a wyżej wymienione dane są tylko oszacowaniem na podstawie badań. Ponadto nie ma konkurencji, która wydaje się trwać w odniesieniu do tego, kto dostał dużego penisa. Dla większości kobiet rozmiar nie miałby znaczenia, ale czy ma to znaczenie dla mężczyzn?

Czy mężczyźni dbają o rozmiar swojego penisa? Czy wpływa to na ich pewność siebie?

Cóż, zgodnie z niektórymi ankietami, badaniami itp., Większość mężczyzn pozostaje całkiem zadowolona z wielkości posiadają penisa. Po prostu od 10 do 11% mężczyzn nie jest, a 1 do 2% należało do kategorii nie zadowolonych. Biorąc pod uwagę, że mężczyźni mają różne pomysły na średnią wielkość penisa, zaskakujące jest to, że większość mężczyzn jest zadowolona z tego, co mają. Niezadowolenie faktycznie rośnie z wiekiem.

Mówiąc o zaufaniu mężczyzn o ich zdolnościach seksualnych i ich związku z wielkością penisa, ponad połowa odsetka zgodziłaby się, że rozmiar nie wpłynie na zaufanie seksualne, podczas gdy jest to niewielki procent, mniej niż 20%, co zgodziło się Fakt, że mają rozmiar penisa, był to przyczyny ich obniżonej pewności siebie seksualnej. Są też mężczyźni, którzy nie wydają się w ogóle wpływać różnorodne opinie związane z idealną wielkością penisa, i zgadnij, że w końcu byliby najbardziej zadowolonymi ludźmi.

Zaufanie seksualne, jakie mężczyzna ma na temat długości swojego penisa, wzrasta, gdy mężczyzna zaczyna się starzeć, ale po poziomie, tj. Ponad 45 lat wydaje się, że spadnie, zgodnie z danymi z całego świata.

Długość zaburzeń penisa i erekcji

Wszelkie obawy związane z wielkością penisa, ma to prawdziwy wpływ na życie seksualne mężczyzn. Teraz niepokój może utrudnić zdobycie i zachowanie erekcji, co może powodować zaburzenia erekcji. ED wcale nie jest związane z długością penisa. Jednak w jaki sposób oczekiwania długości sprawiają, że mężczyźni mają dyskomfort w zakresie rozmiaru, mogą na pewno spowodować ED, i może się pogorszyć.

W przypadku ED pojawia się niższa pewność siebie seksualna i większy niepokój. Staje się zauważalny u młodszych mężczyzn, ponieważ jest to młody tłum, który nadal wykazuje mniejsze niezadowolenie związane z długością, a tym samym wpływu pewności siebie. Zgodnie z jednym z ostatnich badań ujawniono, że większy wpływ młodego pokolenia na wielkość spowodowało, że mają większy wpływ na zaufanie seksualne.

Ed staje się powszechny wraz ze starzeniem się mężczyzn. Procent nadal wzrasta dla mężczyzn, którzy go doświadczają, w szczególności tych powyżej 45. Tak czy inaczej, najlepsze jest to, że dziś pozostają dostępne rozwiązania dla ED, a można je leczyć, nawet jeśli jest tymczasowo. Można dokonać zakupu takich leków z receptą za pośrednictwem Kamagralek. Nie zwlekaj więc, gdy problem można leczyć.

Ostateczne słowa

Istnieje nadmierna presja społeczna związana z wielkością penisa. Pomysł związany z tym różni się od tego, co jest w rzeczywistości, a takie pomysły różnią się na całym świecie. Najlepsze jest to, że większość mężczyzn wykazywała satysfakcję z wielkości, podczas gdy kobiety nie wydają się być tak uważane z wielkości lub problemu. Pamiętaj, że ostatecznie miałoby znaczenie mieć lepszy i bardziej zadowolony związek i lepszą pewność siebie seksualną.

Więc śmiało i miej niesamowity czas z partnerem. Zamiast martwić się, jaka musi być średnia długość penisa w Polsce, zastanów się, w jaki sposób zadowolisz partnera w łóżku. Po prostu nie zastanawiaj się i nie zostawiaj reszty.

Przeczytaj także więcej: choroba peyroniego