zbyt częste stosunki

zbyt częste stosunki

Dobre życie seksualne to zwolnienie stresu. To nie pomaga nam pozostać zadowolonym, ale także pomaga nam unikać wielu problemów, takich jak lęk lub stres. Teraz nie ma żadnej definicji liczby razy, kiedy trzeba mieć stosunek, ale czasami sposób, w jaki idziemy naprzód, sprawia, że ​​pytamy, czy mamy zbyt częste stosunki. Wiele czynników pomaga nam dojść do tego wniosku, ale dopóki twoje życie seksualne nie wpływa na twoje codzienne życie ani nie powoduje żadnych niepokojących problemów, nie można powiedzieć, że stosunek nie jest zbyt częste stosunki. Ale jeśli czujesz się inaczej, poświęć trochę czasu, odkryj przyczyny uczuć i działaj odpowiednio.

Dobre życie seksualne, jego definicja jest inna dla wszystkich. Z jednej strony, gdzie większość ludzi ma w porządku z rzadkim seksem, jest kilku, którzy wolaliby uprawiać go wiele razy w ciągu dnia. Ale jest też kilka osób, które chcą uprawiać więcej seksu, ale utknęło z pytaniem, ile seksu będzie więcej seksu lub jak bardzo ich ciało i umysł.

Cóż, dla wszystkich tych osób, które wypowiedziane powyżej, są dla ciebie dobre wieści. Dopóki obaj partnerzy są wygodni i szczęśliwi, nie ma nic, co nazywa się zbyt dużym seksem. Jednak zbyt duża część seksu może pozostawić jeden z oznakami Sunfire, że ciało miało wystarczająco dużo. Jednym z takich oczywistych znaków jest sucha pochwy, w której partner może poczuć się na sucho, ponieważ ciało doświadczyło zbyt dużej penetracji lub przedłużonego kontaktu. Kiedy takie rzeczy się zdarzają, bardzo powszechne jest małe lub raczej mikro-tears w pochwie i może być zbyt bolesne.

Aby zrozumieć więcej o zbyt dużej ilości stosunku lub sprawdzanie jego fizycznych skutków, ten artykuł został przygotowany. Pomoże ci to zapewnić potrzebną pomoc we właściwy sposób. Po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czy istnieje twardy limit?

Cóż, nie ma żadnego twardego limitu. Zgodnie z niektórymi badaniami nie otrzymano wglądu w to, czy seks to zbyt duży. Zgodnie z niektórymi badaczami powiedzmy, że uprawiali zbyt dużo seksu w oparciu o to, ile są gotowi mieć lub jeśli są zadowoleni z jakości lub ilości płci, którą uprawiali, lub jeśli płeć, zaczyna się zakłócać z życiem.

Ponadto, niezależnie od ilości płci, bardzo często zastanawia się, czy częstotliwość seksualna jednego z nich jest normalna. Ale z drugiej strony pytanie nie może dotyczyć tego seksu, ale zamiast tego musi być to, ile wysokiej jakości seksu otrzymują. Następnie doprowadzi do prawdziwych i zadowalających odpowiedzi.

Jak wiedzieć, czy to za dużo?

Z jednej strony, gdzie limit nie istnieje, z drugiej strony limit faktycznie zmienia się w zależności od osoby do drugiej. Właśnie dlatego limit jednego może różnić się od drugiej osoby, podobnie jak związane z tym uczucie. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, poszukaj poniżej wspomnianego.

·  Ocena uczuć

To, co pozostaje zbyt częste stosunki, sprowadza się to do tego, ile jest dla ciebie za dużo, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby dostroić się do wewnątrz. Poszukaj tego przeczucia i zobacz, czy mówi, że uprawiałeś zbyt duży seks. Jeśli to tak, to możliwe, że możesz. Następnie zadaj sobie pytanie, co sprawia, że ​​martwisz się tak dużą ilością seksu? Wierzcie, zyskasz uczciwe uczucie wewnętrzne, ale jeśli są to rozmowy dotyczące wychowania seksualnego, musisz pomyśleć ponownie.

·  Odpowiedzi na dlaczego?

Teraz, gdy zrozumiałeś i zaakceptowałeś, że uprawiasz zbyt duży seks, pytanie brzmi: dlaczego? Może być wiele powodów, takich jak twój popęd seksualny, lub jest po prostu zabawny, a to przynosi radość, lub w ten sposób wolisz okazywać miłość partnerowi lub pomaga w zmniejszeniu stresu twojego stresu Lub nawet jeśli próbujesz zdobyć dziecko.

Może być również możliwe, że ciągle używasz seksu jako ucieczki. W przypadku, gdy próbujesz wykorzystać seks do unikania ciężkiej rozmowy, pamiętaj, że właśnie używałeś seksu jako mechanizmu radzenia sobie i nie nadszedł czas, aby wyjść z łóżka.

·  Fizyczne skutki uboczne

Spójrz na każdy kawałek i kawałek. Zbyt dużo seksu może nawet spowodować długoterminowe szkody. Lepiej więc sprawdzić, czy masz ból lub drętwienie, masz do czynienia podczas stosunku, czy masz infekcję dróg moczowych, obrzęk, zapalenie lub napiętą szyję. Można nawet stawić czoła bólu głowy, lekkiej głowie lub głodu. Uważaj na to wszystko. O ile seks pozostaje przyjemny, może nawet spowodować wiele uszkodzeń ciała.

·  Ocena stosunku do seksu

Czasami za dużo seksu zaczyna powodować stres psychiczny. Więc na wypadek, gdyby pomysł uprawiania seksu, zaczyna sprawić, że poczujesz się obrzydliwy lub jak obowiązek, nadszedł czas, aby odzyskać ubranie. Teraz pozostaje to podobne, jeśli uprawiasz seks partnerski i zaczynasz czuć, że jest to dość urażone lub zaczęło sprawić, że poczujesz się odpychający przez swojego partnera.

Ryzyko pochwy zbyt dużego seksu

Głównym zagrożeniem fizycznym zostaje nadmiar obrzęku warg warg sromowych i pochwy. Przy znacznie większej stymulacji seksualnej wargi sromowe i pochwy są pochłonięte krwią, a nawet może spowodować nadmiar obrzęku lub ból w kontakcie seksualnym.

Pamiętaj, że długa sesja seksu może powodować obrzęk lub ból w wargach wargi i pochwy. Ponadto, jeśli ktoś zauważa naturalne smarowanie pochwy, wysycha. Ból wystąpi również, jeśli pochwa jest sucha lub ma tarcia.

Jeśli nie ma prawidłowej ilości gry wstępnej do pobudzenia seksualnego lub zmoczenia, pochwa wyschnie. Sprawi, że seks będzie bardzo bolesny, a nawet gdy palce zaczną wchodzić do pochwy. Suchość może wystąpić wysoko u menopauzy. Spowodowałoby to spalanie pochwy, szczególnie podczas penetracji lub umowy seksualnej prowadzącej do obolnej pochwy lub spuchniętej części. Lepiej więc wycofać się na chwilę. Jeśli wzrośnie, użyj pakietu lodu, aby znaleźć ulgę, a następnym razem użyj smaru, aby stworzyć dodatkową wilgoć w pochwie.

Ryzyko dla penisa z zbyt dużą płcią

Niektóre ryzyko może nawet pojawić się na penisie. Może doświadczać obrzęku, otarcia, bólu lub trudności z oddawaniem moczu. Pamiętaj też, że duży penis nie byłby najlepszy, szczególnie, jeśli uprawiałeś o wiele więcej seksu. Jednak gęsty penis pomoże partnerowi w pełni, ale aby był nadmiernie rozciągnięty, sprawi, że seks będzie bolesny, a partnerzy niewygodnie, powodując łzy odbytu lub pochwy.

Skutki uboczne — inne

  • Ryzyko zakażenia pochwy i pęcherza z powodu zakłóconej równowagi pH pochwy
  • Nienormalne wyładowania
  • Zapach
  • Ból
  • Swędzący
  • Zapalenie
  • Szanse na raka (jeśli ktoś ma 10 lub więcej partnerów seksualnych)
  • STIs
  • HPV

Ostateczne słowa

Więc teraz, gdy jesteś świadomy wszystkich ważnych informacji związanych z tym, co się dzieje, jeśli uprawiasz zbyt duży seks, nadszedł czas, aby zdecydować, czy masz za dużo i jaki jest to, co sprawia, że ​​przychodzisz do akonklingu. Ponadto, jeśli doświadczałeś jakichkolwiek objawów w penisie lub pochwie, ponieważ to samo zostało powiedziane powyżej, nadszedł czas, aby zmienić kurs. Idź trochę powoli. Podciągnij spodnie, a jeśli objawy stają się poważne, natychmiast skontaktuj się z lekarzem w celu uzyskania pomocy medycznej.

Przeczytaj także więcej: Problem ze wzwodem z nową partnerką