ile trwa erekcja

ile trwa erekcja

Jeśli chodzi o seks, mężczyźni i kobiety mogą porównać swoją wytrzymałość i inne aspekty z innymi. To może być niezdrowe, ale tak normalne. Większość mężczyzn martwi się o rozmiar penisa, ich trwający czas w łóżku i wiele razy mogą przenikać w ciągu dnia. Bez względu na to, jak porównasz i jakie jest twoje postrzeganie, rzeczywistość jest inna dla wszystkich.

Zanim odpowiemy na to pytanie „ile trwa erekcja”, Omówmy kilka istotnych informacji dotyczących erekcji u mężczyzn. Pomoże ci to lepiej zrozumieć, jak działają erekcje i co wpływa na ich wytrzymałość.

Mechanizm erekcji: Jak mężczyźni otrzymują erekcje?

Krótko mówiąc, erekcje zaczynają się, gdy w mózgu występuje stymulacja sensoryczna i psychiczna. Mózg sygnalizuje penisa do erekcji za pomocą nerwów. Wiadomości te sygnalizują gładkie mięśnie dna miednicy, aby się zrelaksować i powitać więcej przepływu krwi, aby wypełnić komory prącia. Ten rosnący przepływ krwi jest przeznaczony do promowania silniejszych erekcji.

Czy wiesz? Podczas wystąpienia erekcji dotknięty jest krążenie krwi w całym ciele.

Ponieważ narządy prącia otrzymują większy przepływ krwi podczas erekcji, zawory w krwią penisa pułapka na utrzymanie silniejszego penisa. Z drugiej strony erekcja zmiękcza się, gdy mięśnie prącia kurczą się i zatrzymują przepływ krwi. Ciśnienie uwalnia się stopniowo po wytrysku, a zawory otwierają się, aby przepłynąć krew. Twój penis osiąga w ten sposób wiotki.

Rodzaje erekcji u mężczyzn

Przez większość czasu ludzie kojarzą erekcje z aktywnością seksualną. Wiedzą najmniej, że erekcje mogą się zdarzyć nawet bez aktywności seksualnej. Wielu mężczyzn również osiąga erekcje podczas seksu. Poniżej znajdują się rodzaje erekcji, których doświadczają mężczyźni:

 • Nocne erekcje: erekcje, które zdarzają się, podczas gdy śpiące są znane jako nokalne erekcje. Zwykle zdarzają się, gdy mężczyźni są w głębokim śnie.
 • Psychogeniczne erekcje: tego rodzaju erekcje są wywoływane przez wspomnienia seksualne lub fantazje. Mogą się zdarzyć bez żadnego fizycznego dotyku.
 • Refleksogenne erekcje: Kiedy mężczyźni osiągają erekcję z powodu fizycznego dotyku i genitaliów, doświadczają pobudzenia, możesz nazwać to refleksogenną erekcją. Właśnie to mężczyźni osiągają podczas masturbacji lub gry płciowej.

Są to również czynniki, które odgrywają kluczową rolę w tym, ile trwa erekcja.

Ciekawe fakty dotyczące erekcji u mężczyzn

 • Mężczyźni mogą uzyskać 3-5 erekcji na noc podczas snu REM
 • Penis nie jest ani mięśniami, ani kością
 • Twój penis może zostać złamany (z powodu wybuchu naczyń krwionośnych w penisie)
 • Erekcje mogą zacząć się występować już w „Womb”
 • 5.1 do 5,5 cala to średnia długość erekcji u mężczyzn
 • Dysfunkcja erekcji nie wpływa na samego pokolenia starszego
 • Impotencja może być po prostu początkiem innych problemów zdrowotnych
 • Mężczyźni mogą również osiągnąć erekcje bez orgazmu
 • Stres może wpłynąć na sposób, w jaki mężczyźni osiągają erekcje
 • Możesz dokonywać lepszych wyborów dotyczących stylu życia dla zdrowych erekcji

Ile razy człowiek może wyprostować się w ciągu dnia?

Średnia liczba razy mężczyźni mogą uzyskać erekcje w ciągu jednego dnia, wynosi 11 razy. Zdrowy mężczyzna może osiągnąć erekcje trzy do pięciu razy podczas nocnego snu.

Jak długo przeciętny człowiek może pozostać wyprostowany?

Zasadniczo erekcje mogą trwać w dowolnym momencie od kilku minut do kilku godzin. Nie ma idealnego limitu, dla którego erekcja powinna trwać. Wiele czynników wpływa na trwający czas erekcji i różni się w zależności od człowieka. Mimo to średni trwający czas powinien wynosić co najmniej 7 minut, aby nazwać satysfakcjonującą intymność.

Jeśli twoja erekcja trwa przez dłuższy okres, tj. Godziny nawet po wytrysku, warunek ten nazywa się priapizmem. Potrzebujesz pomocy medycznej, jeśli kiedykolwiek ci się to stanie. Oznacza to, że możesz zmienić sposób, w ile trwa erekcja.

Jak uzyskać erekcję, która trwa dłużej?

Jak widzieliśmy, normalne jest, że mężczyźni mają pożądaną twardość i tracą ją na seks w ciągu kilku minut. Jednak mężczyźni są również zaniepokojeni wydłużeniem tego czasu na dłużej w łóżku. Czy jest jakiś sposób? Tak! Oto pewne sposoby osiągnięcia i utrzymania pożądanej stanowczości przez dłuższy okres podczas seksu.

 • Użyj leków na receptę, czyli boosterów z napędem seksualnym dla mężczyzn, tabletki na długą erekcję (sildenafil, vardenafil, tadalafil itp.)
 • Staraj się utrzymać zdrowy styl życia (postępuj zgodnie z pożywną dietą, regularnie ćwicz, medytować itp.)
 • Komunikuj się ze swoim partnerem w sprawie wszystkiego, przez co przechodzisz w swoim życiu

Wydaje się to proste, ale daje ogromny wpływ na wdrożenie. Niektórzy mężczyźni nie ujawniają swoich problemów ED partnerowi, z powodu których noszą mentalne przeciążenie emocji. Nie zajmuje czasu na stres i wypalenie. Innym razem użycie tabletek ED może być stresujące dla niektórych mężczyzn, ponieważ uważają, że ich partner ich nie zaakceptuje, jeśli dowiedzą się o swojej impotencji. To tylko kilka przypadków. Wiele mogło wejść do mężczyzn i wokół niego. W ten sposób zalecamy konsultację z terapeutą w razie potrzeby, aby zaburzenie seksualne nie awansowały.

Co może powstrzymać mężczyzn przed pożądaną twardością erekcji?

Kiedy mówimy o erekcjach, omówmy również zaburzenia erekcji. Ed zdarza się, gdy mężczyzna nie może osiągnąć pożądanej twardości do penetracji podczas seksu. To zaburzenie seksualne jest bardzo powszechne i dotyka mężczyzn w wieku młodym i starszym. Liczne czynniki mogą być odpowiedzialne i tutaj są wymienione poniżej:

 • Choroby sercowo -naczyniowe
 • Operacja prostaty
 • Trauma fizyczna
 • Obciążenie psychiczne (stres, depresja lub lęk od wydajności)
 • Cukrzyca
 • Choroba nerek lub wątroby
 • Wysokie ciśnienie krwi

Staraj się używać leków ED w celu uzyskania lepszych erekcji

Z wielu sposobów na zdobycie i utrzymanie pożądanej twardości erekcji, ed pigułki wydają się najłatwiejsze. Mężczyźni pod koniec lat dwudziestych, wczesnych lat 30. i starsi mężczyźni wolą używać wzmacniaczy seksualnych. W dzisiejszych czasach stały się powszechne, ponieważ te doustne środki zaradcze poprawiają popęd seksualny i odświeżają romantyczne życie dla par. Poza tym ustne leczenie impotencji działają na rzecz zwiększenia libido u mężczyzn, optymalizując w ten sposób wyniki seksualne.

Najlepsze jest to, że możesz wypróbować leczenie zaburzeń erekcji lub wzmacniaczy seksualnych w różnych postaciach dawkowania. Są dostępne jako tabletki do żucia, galaretki doustne i musujące pigułki oprócz zwykłych pigułek doustnych. Oto najważniejsze sugestie, które możesz rozważyć po recepcie:

Co zrobić, aby utrzymać zdrowie erekcji?

Jeśli uważasz, że jest za wcześnie, aby użyć leku ED lub chcesz naturalnie zwiększyć swój popęd seksualny, oto kilka istotnych zmian do wypróbowania jako dodatków.

 • Spróbuj ograniczyć palenie i alkohol
 • Utrzymuj poziom cukru we krwi
 • Bądź aktywny, tak bardzo, jak to możliwe
 • Obniż ryzyko zaburzeń seksualnych, pozostając średnią masą ciała
 • Jeśli masz niepokój związany z wydajnością, porozmawiaj ze swoim partnerem

Owinięcie tego!

Normalizuj mniejszy trwał czas erekcji dla innych. To, co widzisz w Internecie, to połowa prawdy. Nigdy nie wiesz, czym jest rzeczywistość. I nawet jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem erekcji, można je rozwiązać za pomocą terapeuty. Pod koniec dnia liczba przypadków osiągnięcia erekcji lub długotrwałych erekcji nie ma znaczenia. Liczy się, że czas spędzony w intymności z partnerem i sposobem, w jaki się cieszysz!

Przeczytaj także więcej: tabletki na twardego członka