leki na potencje dla sercowców

leki na potencje dla sercowców

Jeśli jesteś pacjentem z sercem i zdiagnozowano zaburzenia erekcji, możesz się zastanawiać, czy kiedykolwiek będziesz uprawiać seks. Podobnie, jeśli twoja zaburzenia erekcji jest wywoływane przez problemy na pamięć lub odwrotnie, sytuacja może wydawać się bardziej krytyczna. Jak więc rozwiązać tę sytuację? Czy mamy jakieś leki na potencje dla sercowców? Czym oni są? Zobaczmy.

Zanim omówimy leki na potencje dla sercowców, omówimy niektóre podstawy. Równie ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób zdrowie twojego serca wpływa na twoje życie seksualne.

Wpływ zdrowia serca na popęd seksualny u mężczyzn

Co zaskakujące, wielu mężczyzn z zaburzeniami erekcji często wydaje się najpierw cierpieć na zdrowie serca. Nie trzeba dodawać, że serce pompuje krew w całym ciele, a zaburzenia erekcji wiąże się z niewystarczającym przepływem krwi w kierunku penisa. Zatem problem seksualny pojawiający się z powodu serca jest kolejnym problemem krążenia. Po drugie, może być wywołane przez lęk lub zmartwienie, które powstrzymują krew przed dotarciem do penisa. Czy możesz założyć, że mężczyzna o złym zdrowiu serca również ma zaburzenia erekcji? Jest to jednak temat głębokiej dyskusji. Na razie zobaczymy, jak zdrowie serca wpływa na popęd seksualny u mężczyzn.

Mężczyźni z objawami choroby sercowo -naczyniowej mogą doświadczyć następujących objawów:

 • Zaburzenia erekcji (ed) lub impotencja
 • Niskie libido
 • Słaby popęd seksualny
 • Kłopoty w osiągnięciu orgazmu

Przeciwnie, kobiety mają również wyraźny zestaw cierpienia, gdy cierpią na choroby sercowo -naczyniowe. Podobnie jak mężczyźni, ich popęd seksualny spada i mogą również doświadczać suchości pochwy.

Zrozumienie zaburzeń erekcji (red.)

O zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji (ED) lub impotencja męska jest identyfikowana jako impotencja do osiągnięcia i utrzymania pożądanej twardości. Dlatego mężczyźni nie mogą uzyskać erekcji wystarczającej do zadowalającej wydajności seksualnej. Ponadto to zaburzenie seksualne u mężczyzn jest bardziej powszechne niż myślisz. Wpływa już na miliony ludzi na całym świecie. Chociaż przyczyny Zaburzenia erekcji mogą być różne dla wszystkich tych mężczyzn, to zaburzenie seksualne wpływa na dużą liczbę.

Rola przepływu krwi

Kiedy chodzi o osiągnięcie pożądanej twardości, przepływ krwi odgrywa kluczową rolę. Dla ciebie może to być przepływ krwi sięgający do penisa, ale twoje ciało ma kilka złożonych interakcji w ciele. Zatem erekcja występuje, gdy naczynia krwionośne rozszerzają się i zwiększają krążenie krwi do penisa. Oto, kiedy związek między impotencją a złym zdrowiem serca staje się widoczny.

Biedne zdrowie serca oznacza, że ​​dopływ krwi w kierunku genitaliów będzie niewłaściwy. W rezultacie prawdopodobnie zwyciężyą trudności w uzyskaniu i utrzymaniu pożądanej twardości. Wręcz przeciwnie, leki serca mogą nie pozwolić mężczyznom na samodzielne korzystanie z wzmacniaczy seksualnych. Tak więc istnieje wiele przeszkód, jeśli żyjesz z chorobą serca. Ponadto, jeśli miałeś zawał serca w ciągu ostatnich sześciu miesięcy lub w najbliższym czasie przechodzi operację serca, możesz też nie przepisać leku ED.

Dlatego prawdą jest, że dobre zdrowie sercowo -naczyniowe staje się także podstawą lepszego życia seksualnego. Rola przepływu krwi pozostaje centralna, niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć silniejsze erekcje, czy chcesz wytrzymać dłużej w łóżku.

Związek między zdrowiem serca a zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji i zdrowie serca są powiązane i jak? Czasami czynniki zdrowotne wywołujące choroby serca są również tymi, które wywołują zaburzenia erekcji. Uważano, że zablokowanie żył przekazujących krew penisowi stał się przyczyną impotencji. Uważa się jednak, że impotencja poprzedzająca złe zdrowie serca jest często z powodu dysfunkcji śródbłonka i mięśni gładkich. Dysfunkcja śródbłonka powoduje niewystarczające dopływ krwi do serca, a także nieodpowiedni przepływ krwi w kierunku penisa. W rezultacie pomaga w rozwoju miażdżycy.

Powiązane czynniki ryzyka

 • Wiek: Starsi mężczyźni często doświadczają erekcji, które nie są stanowcze w porównaniu z siłą, którą odczuwali w wieku 50 lat. Oznacza to po prostu, jeśli nie otrzymasz pożądanej twardości i wiąże się to ze złym zdrowiem serca, może to sygnalizować chorobę serca.
 • Otyłość: nadmiar wagi często zachęca do ryzyka serca.
 • Cukrzyca: Mężczyźni zdiagnozowane cukrzycy są często narażeni na choroby serca i zaburzenia erekcji.
 • Nadużywanie alkoholu: Nadużywanie alkoholu może powodować choroby serca i stać się czynnikiem przyczyniającym się do upośledzenia erekcji i nieprawidłowego cholesterolu.
 • Wysoki cholesterol: obserwuje się również, że wysoki poziom LDL tj. Zły cholesterol może prowadzić do miażdżycy.
 • Wysokie ciśnienie krwi: Wzrost ciśnienia krwi często uszkadza podszewkę tętnic i wpływa również na zdrowie naczyniowe.
 • Niski testosteron: mężczyźni o niskim poziomie testosteronu są narażeni na cierpienie z powodu impotencji i chorób sercowo -naczyniowych w porównaniu z mężczyznami o normalnym poziomie testosteronu.

Opcje leczenia impotencji spowodowane chorobami serca

Po pierwsze, lekarz zdiagnozuje, czy złe zdrowie serca wywołało zaburzenia erekcji. Jeśli tak, mogą doradzić, aby wprowadzić kilka istotnych zmian stylu życia. Zmiany stylu życia przeznaczone do poprawy zdrowia erekcji są również związane z poprawą zdrowia serca. Zwykle pacjenta zaleca się ćwiczenie trzech do czterech razy w tygodniu, utrzymanie zdrowej wagi, utrzymanie spożycia alkoholu na niskim poziomie i rzucenie palenia. Jeśli objawy nadal się nie poprawiają, można przeprowadzić dalsze testy.

leki na potencje dla sercowców

Zmiany stylu życia będą potrzebne, gdy dostosujesz się do tych zmian. Zmiany nie mogą być jednak z dnia na dzień! Zajmie czas. Tymczasem, jeśli chcesz jak najszybciej zobaczyć ulepszenia, leki na potencje dla sercowców mogą być najbardziej uzasadnioną opcją. Oto kilka leków na receptę, na które możesz liczyć:

Kluczowe funkcje tych leków pozostają takie same – aby naturalnie zwiększyć krążenie krwi w kierunku penisa poprzez wpływ na przepływ krwi na całym ciele. Zapewniają zwiększoną transmisję przez cały seks, aby pojawiały się silniejsze erekcje i trwają dłuższy czas gry. W międzyczasie nie wpływają na zdrowie serca.

Dolna linia

Czy to twoje złe zdrowie serca wywołujące zaburzenia erekcji, czy też jakaś inna przyczyna, zawsze możesz znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Leki siły dla pacjentów z sercem są zwykle najłatwiejsze do podjęcia w celu zwiększenia popędu seksualnego, a zdrowie serca pozostaje niezmienione. Tak więc, jeśli rozważasz zabiegi ustne, skontaktuj się tak szybko, jak to możliwe.

Przeczytaj także więcejpo jakim czasie działa viagra