przedwczesny wytrysk leczenie

przedwczesny wytrysk leczenie

przedwczesny wytrysk leczenie jest stanem, w którym u mężczyzn ma orgazm albo w mniej niż minutę po rozpoczęciu lub przed stosunkiem. Najlepsze jest to, że istnieje teraz dostępność leków, które mogą zapewnić tymczasowe leczenie stanowi i umożliwić użytkownik dłużej w łóżku. Zaryzykuj, kup leki i osiągaj lepsze wyniki. Pozwól tobie i Twojemu partnerowi jest zadowoleni.

wytrysk jest definiowany jako wydalenie nasienia z ciała, a przedwczesny wytrysk jest warunkiem, który sprawia, że ​​wytrysk jest wcześniejszy dla mężczyzny niż jego partnera podczas stosunku seksualnego. Ten warunek, znany również jako przedwczesny punkt kulminacyjny lub wczesny wytrysk, może sprawić, że twój partner poczuł, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby je cieszyć. Staje się frustrujące, zwłaszcza, że ​​sprawia, że ​​seks jest mniej przyjemny i dlatego stanowi wpływ na relacje.

Jeśli cierpicie na przedwczesny wytrysk i szukasz skutecznego leczenia, ten artykuł jest dla Ciebie. Kontynuuj czytanie z wyprzedzeniem i znajdź odpowiedzi na różne pytania, które pojawiają się w twoim umyśle.

wytrysk – jak to działa?

wytrysk jest kontrolowany przez ośrodkowy układ nerwowy. Po stymulowaniu seksualnym istnieją pewne sygnały do ​​mózgu i rdzenia kręgowego mężczyzn, a kiedy osiągają poziom podniecenia, sygnały te są wysyłane przez mózg do narządów rozrodczych. Powoduje to wyrzucanie nasienia przez penisa i tak dzieje się wytrysk.

Istnieją 2 fazy. W pierwszej fazie emisji nasienie przenosi się do prostaty z jąder, aby wymieszać z płynem nasiennym w celu wykonywania nasienia. W drugiej fazie wystąpi wydalenie, w którym mięśnie u podstawy penisa kontraktowują. Zmusza nasienie z penisa. Teraz, głównie, zarówno orgazmu, jak i wytrysk, mogą się zdarzyć w tym samym czasie, ale niektórzy ludzie, którzy osiągają punkt kulminacyjny jeszcze przed wytrysk. W wielu przypadkach erekcja znika po zakończeniu.

Przyczyny przedwczesny wytrysk

  • Serotonina, naturalna substancja w ciele wykonanym z nerwów. Przy większej ilości mózgu zwiększa czas wytrysk i odwrotnie.
  • Problemy psychologiczne, takie jak depresja, wina, stres, nierealistyczne oczekiwania, brak pewności siebie itp.
  • Wiek to kolejna przyczyna PE, ponieważ starsi mężczyźni nie mają twardych ani lepszych erekcji. To nawet nie trwa wystarczająco czas na wytrysk.

Opieka nad tym stanem jest całkowicie na nas, w przeciwnym razie doprowadziłoby to do niepełnych doświadczeń seksualnych i braku lepszych i zadowalających działań podczas stosunku. Pary mogą przejść przez doradztwo/terapię seksu, aby zrobić krok po kroku. Istnieją również inne sposoby, które pomogą w tym problemie. Kontynuuj czytanie z wyprzedzeniem, aby się o tym dowiedzieć.

Diagnoza

W przypadku, gdy człowiek lub twój partner nie uważają, że ma kontrolę nad wytrysk, jest to kwestia, ponieważ znajdują się przypadki przedwczesny wytrysk leczenie. Ponadto, gdy PE staną na drodze do przyjemności seksualnej, lepiej jest zobaczyć lekarza na czas.

Diagnoza stanu jest określana przez wiedzę, czy wytrysk występuje późno, wcześnie, czy wcale. W większości przypadków lekarz diagnozuje PE po badaniu fizykalnym i rozmowach, w których pytają o to, jak długo nastąpiła problem, jeśli stan ma miejsce przy każdej próbie płci itp., Pamiętaj, aby odpowiedzieć na to poprawnie, i tylko wtedy Będziesz mógł znaleźć odpowiednie leczenie tego stanu.

Leczenie

1.   Terapia psychologiczna

Jest to sposób na pracę z emocjami i uczuciami, które prowadzą do problemów w związku seksualnym. Ostatecznym celem tego zabiegu pozostaje pozyskanie problemu i znalezienie rozwiązania do pomocy w stanie.

2.   Terapia behawioralna

Obejmuje ćwiczenia, które pomagają budować tolerancję na opóźnienie wytrysk. Tutaj celem pozostaje całkowicie trenowanie ciała z dala od przedwczesny wytrysk leczenie. Niektóre z zastosowanych tutaj metod to,

  • Metoda ściskająca- pozwala partnerowi stymulować penisa, dopóki nie będą blisko wytrysk. Ponadto, kiedy się zbliżysz, wraz z partnerem mocno ścisnij penisa, aby erekcja zniknęła częściowo. Pamiętaj, że celem jest pozostanie świadomym wrażeń, które doprowadziłyby do punktu kulminacyjnego.
  • Zatrzymaj się i uruchom metodę- W tej metodzie partner nadal stymuluje penisa do tuż przed wytrysk. Kiedy ktoś ma już punkt kulminacyjny, oni lub ich partner zatrzymują cały proces, dopóki ta potrzeba zniknie. W przypadku odzyskanej kontroli i partnerowi stymulującym penisa proces po powtórzeniu 3 razy pomoże uzyskać lepszą kontrolę.

3.   Terapie medyczne

  • Miejscowe odrętwiające środki, takie jak spraye, żele, kremy, takie jak prilokaina, benzokaina lub lidokaina itp. Leki te są stosowane 15 minut przed aktywnością seksualną w celu zmniejszenia uczucia, a tym samym opóźniania wytrysk.
  • Leki doustne również pomagają w opóźnianiu orgazmu. Teraz te leki nie zostały jednak zatwierdzone przez FDA, ale nawet po tym są takie, które są używane do PE. Lista obejmuje środki przeciwbólowe (tramadol), leki przeciwdepresyjne (SSRI, które obejmują paroksetynę, citalopram, fluoksetynę itp.) Oraz leki do ED (inhibitory PDE-5, takie jak sildenafil, avanafil, tadalafil, vardenafil).

Potencjalne zabiegi na przyszłość

Zgodnie z badaniami istnieje wiele leków, które mogą pomóc w przedwczesny wytrysk leczenie. Lista obejmuje,

  • Modafinil, który jest używany w leczeniu zaburzeń spania spowodowanych narkolepsją, bezdechem sennym itp.
  • Onabotulinumtoxina (Botox), który jest używany w leczeniu trądziku itp., Można wstrzyknąć mięśnie w celu spowodowania opóźnionego wytrysk.
  • Silodozyna, lek do leczenia powiększania gruczołu prostaty.

Ostateczne słowa

Teraz, gdy masz potrzebne informacje, zdajesz sobie sprawę z faktu, czy cierpisz na przedwczesny wytrysk, a jeśli tak, nadszedł czas, aby zwrócić się o pomoc lekarską. Pamiętaj, aby nie próbować samokontroli. Może to powodować zmianę skutków i obaw, które mogą później wymagać pomocy lekarza. Więc śmiało odwiedź lekarza już dziś. Miej szansę odzyskać utraconą pewność siebie i poprawić swój związek, rozpoczynając prawidłowy przebieg leczenia bez opóźnienia.

Przeczytaj także więcej: zbyt częste stosunki